Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem jön össze a baba?

Miért nem jön össze a baba?

Figyelt kérdés
Tüszöérés megfigyelésre járok először tul nőtt 29mm.re utána kicsi volt csak 20mm-es most ebben a hónapban meg nincs tüszőérésem van ilyen???????Hogy jöhetne össze végre mert már nem értek semmit?
2011. okt. 20. 18:06
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Szia!Aranyos vagy remélem igazad lesz mert már nagyon kezdek lemondani a babáról:(Én is úgy hallottam hogy egy másfél múlva ha nem jön össze akkor van bibi igaz én azt mondtam ultrahangon hogy több mint egy éve próbálkozunk mert így sem nagyon foglalkoznak velem nem még úgy.Igaz ez a kórház nem arról híres hogy foglalkozzanak veled ha csak nem fizetsz sajnos.Te merre laksz ha megkérdezhetem??Ha igazad van hogy ilyenkor a téli időszakban gyakoribbak a teherbe esések remélem neked is és nekem is össze jön.Örülök hogy van ilyen oldal ahol megtudunk ilyen dolgokat osztani egymással és még írni is tudunk egymásnak.Drukkolok s írj ha tudsz!Köszike
2011. okt. 29. 14:25
 12/16 anonim ***** válasza:
Én békés megyében lakom.Te biztos más fele mert nem sok békés megyeivel találkozom általába.Én is nagyon drukkolok neked.Tényleg össze fog jönni.Ne azon gondólkoz,hogy már bisztos nem jön össze,mert egyszer tuti összejön.Légy pozitív,hogy hamarosan neked is lessz kisbabád és már nem is olyan sokára mert már sok hónapot próbálkoztatok ezért nem soká itt lessz a ti időtök is.Én úgy szoktam gondólni erre az egészre mert így is van,hogy mindenkinek meg van a saját ideje amit ki kell várni van akinek 1 hónap van akinek másfél év de eljön a ti időtök is.Ez nem egy álom, amit csak szeretnél de tudod,hogy nem történhet meg veled csak valami csoda folytán mint pl.elmenni egy luxus utazásra valamelyik luxus hajon a bahamákra.Ez meg fog valósúlni,ezt megkapod!!!!!!!!Várj,és hamarosan terhes leszel!!!!Pénteken írok majd,hogy megjött e nekem.Ne add fel a babát csak nyugodj le és ne görcsölj rá.
2011. okt. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Becsatlakoznék hozzátok Csajok, ha nem gond. MI is babát szeretnénk, nagyon nagyon. 3 hónapja próbálkozunk, de eddig sikertelenül. A babaprojekt előtt voltam nőgyógyásznál, mindent rendben talált és csak nem jön az áldás. nagyon nehezen viselem, minden hét, minden ciklus nagyon nehéz és kiborulok amikor mensi a vége. Ti hogy bírjátok lelkileg?
2011. nov. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én vagyok.Na megérkezdtem!!Ma kellene ugyebár megjönnie de nem bírtam ki és csináltam délbe egy tesztett amit a férjem nem akart s POZITÍV lett!!!Nagyon boldog vagyok és fel se fogom még!!!:)Mondtam kérdező,hogy eljön mindenkinek egyszer az ideje!!!!Az enyém is eljött!!!!6.hónapra sikerűl most!!!!!Ne csüggedjetek!!!Higyetek nekem!!!Ti is babásak lesztek!!Mikor mások pizitív tesztjeit olvastam csüggedtem,hogy nekem még nem de egyben örűltem is nekik mert reményt is adtak,hogy nekem is az lessz egyszer ha nekik is sikerűlt sokkadjára!!!
2011. nov. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Kedves előttem író! Gratulálok! Biztos nagyon nagyon boldog vagy! Mi meg maradunk továbbra is irigyek! persze csak jó értelemben! Megérdemled ezt a 2. babócát!

Kedves kérdező, veled mi a helyzet? Mikor kell megjönnie? Van kedvem beszélgetni egy 29 éves nagyon nagyon babát akaró nővel? Ha igen, akkor megírom az email címem. Jó lenne osztozni valakivel, aki ezzel a problémával küzd.

Kedves pozitív tesztes, immáron 2. babáját váró anyuka: Szívből gratulálok mégegyszer!

2011. nov. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen!!!Nagyon örülök,bár alig tudom felfogni!!!
2011. nov. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!