Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem jön össze a baba?

Miért nem jön össze a baba?

Figyelt kérdés
Tüszöérés megfigyelésre járok először tul nőtt 29mm.re utána kicsi volt csak 20mm-es most ebben a hónapban meg nincs tüszőérésem van ilyen???????Hogy jöhetne össze végre mert már nem értek semmit?
2011. okt. 20. 18:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Van ilyen, ne keseredj el! Majd a jövő hónapban biztos lesz és meg is termékenyül. :)
2011. okt. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi aranyos vagy!De azért nagyon el vagyok keseredve:(:(
2011. okt. 21. 14:45
 3/16 anonim ***** válasza:
Legakább tudod miért nem jön össze a baba.Hól kicsi,hól túl nő hól nincs de lessz hól jó is hidd el.Lehet nálam is ezért nem jött össze ötödjére se.Nem megfelelő a tüssző mérete.Ne aggódj,össze fog jönni!!!
2011. okt. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

jólesik hogy mások így együtt éreznek velem.Mióta próbálkoztok?Hány éves vagy?

2011. okt. 24. 08:19
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem is jól esik a bíztatás így hát természetes,hogy én is bíztatok másokat.Mi nekünk ez a 6.hónap,hogy várjuk már a 2 szép csíkot a teszten!:)2 hónap múlva 25 leszek és a kistesót várjuk már nagyon.A kisfiam 3 éves elmúlt s a drága a 7.hónapra fogant meg.Ti mióta próbálkoztok?
2011. okt. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Szia!

Örülök nagyon hogy válaszoltál!Hát az az igazság hogy úgy igazán május óta,de elég stresszes a melónk és ráadásul külön műszakba is járunk/3Műszakosak vagyunk/Elég fiatal vagy még úgyhogy neked van még időd de neked legalább már van egy gyerkőc aki rengeteg örömöt okoz ugye?Fiú vagy kislány??

2011. okt. 24. 19:28
 7/16 A kérdező kommentje:
Bocsika egy kicsit figyelmetlen voltam látom hogy kisfiad van:)
2011. okt. 24. 19:29
 8/16 anonim ***** válasza:

Mi is május eleje óta próbálkozunk.Igen fiatalka vagyok ahoz képest,hogy van egy 3 éves kisfiam.Ha nem leszek túl bizalmas akkor megkérdezhetem,hogy hány éves vagy?

Furcsa átélni most újra azt a kétségbe esett mert nem jön elsőre várakozási időtt amit akkor éreztem 7 hónapig míg a fiamat vártam,hogy megfoganjon.Minden babára könnyes szemmel néztem,ha valakről azt halottam,hogy babás összeszorúlt a szívem,minden babás,teherbeesési téma érdekelt a tv-ben.Most újra ezt érzem.Viszont akkor is terhess lettem így most is az leszek csak ki kell várnunk a mi időnket!!:)4.-én kell most megjönnie amit remélem nagy ívben elkerűl engemet!!:)Ez a 6.hónapunk.Eddig minden kis biz-baz féle tünet bíztatott,hogy most hátha összejött de most az a bűvös 6-os szám bíztatt,hogy fél évnél tartok és a fiam 7.hónapra jött amint már írtam.

Ti mennyi ideje próbálkoztok?

2011. okt. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Szia!

Tegnap voltam 33éves és most jött volna el az idő hogy nagyon szeretnénk babát de látod most meg nem akar jönni.Sokszor próbálom mondani hogy majd jön ha akar de azért csak ott van a fejemben hogy miért nem jön össze.Most írtam a neten egy dokinak mire ő annyival lerendezte a választ hogy jók nagyon a gyógynövények de legjobb lenne egy meddőségi centrumba elmenni,Szerintem még ez korai lenne nem?Mivel még csak egy fél év telt el mások évek után mennek?Nekem is 3.án kell megjönnie de nekem tutira mivel ebben a hónapban nem volt tüszőm.Nagyon drukkolok hogy neked sikerüljön:)Írj hogy mi a helyzet kíváncsi vagyok ám:)

2011. okt. 26. 20:45
 10/16 anonim ***** válasza:
Szia.Jó leírom majd mi lett menszesz vagy sem!!:)Tüneteket nem tudok írni neked mert nincsen annyi tünt fel,hogy nincs semmijen folyásom ami szokott lenni de ez lehet semmit sem jelent és átmeneti.Ne menj tényleg semmijen meddőségi centrumba.Én is fél éve próbálkozok most de eszembe sem jutna elmenni.1 éven belűl ha nem haragszól meg de szerintem te is terhes leszel.Azt ólvastam amire már rég én is gyanakodtam,hogy a nők októbertől-áprilisig a legtermékenyebbek.A téli időszak.Az állatoknál is van termékeny időszak.Mi is élőlények vagyunk csak emberek.Azért gyanakodtam mert semmilyen magyarázatott nem találtam arra miért év végén sikerűlt a kisfiammal 7 hónap után terhes lennem.Lehet hülyeség de tényleg ólvastam róla a napokba.Hogy több százalékuk ilyen tályt esnek teherbe.Bízál benne,hogy neked is sikerűl,én is bízok benne!!!!Majd írok
2011. okt. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!