Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek után hogy számoljam a...

Ezek után hogy számoljam a ciklusomat?

Figyelt kérdés

Januárban 29, februárban 38, márciusban 28 naposak voltak a ciklusaim! Most mire számítsak? Ma vagyok a 33.-on!

Tesztelni nem merek, mert már annyiszor csalódtam!


2009. máj. 3. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp tesztelj!
2009. máj. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán a 38. napig belefér még a dolog. Ha addig sem jön meg, tesztelj, és ha negatív menj el egy nőgyógyászhoz! Lehet, hogy most babás vagy, főleg ha az a 38 napos ciklus első eset volt? Nagyrészt 28-29 naposak a ciklusaid?
2009. máj. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem igazán. Inkább hosszabbak! Tavalyi évemet nézve januártól: 39,35,37,36,35,39,33,27,33,33,30

Az ideit pedig már írtam! Ezért nem is merek tesztelni, mert a 33 még nem számít késésnek ezekhez képest!

Annyit viszont leírnék, hogy tavaly nyáron volt először spontán pé-m (2 éve volt nőgy.műtétem, arra vártunk, hogy újrainduljanak a petefészkeim, mert nem működtek a műtét után) Lehet, hogy ezért ilyen össze-vissza!

2009. máj. 3. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!