Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Férjemnél cystát találtak....

Férjemnél cystát találtak. Mire számítsunk?

Figyelt kérdés
február óta járunk meddőségire,én már rendben vagyok.férjemet vizsgálják sok hónapja.túl van rengeteg gyógyszeren.sok mbacija volt és nagyon kevés spermium,az is roncsolt.tegnap volt here ultrahangon és van egy 3mm.es cysta a mellékherén ami nyomja az ondóvezetéket ezért abból nem ürül ondó.van nagyon minimális hereviszere is,de doki szerint jelentéktelen.urológushoz 2 hét múlva negy az eredménnyel.mire számítsunk?ez orvosolható gyógyszerrel,vagy műteni szokták?rendre áll a helyzet utána?volt már így valakinél?
2011. okt. 19. 14:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
ha nem szeretsz ott élni miért nem mész tovább?ott is nagy a szegénység talán rosszabb mint itt.sőt biztos!
2011. okt. 25. 13:56
 12/14 anonim ***** válasza:
Állandó és itteni viszonylatban nagyon jó fizetésem van, pedig még csak most fejezem az egyetemet. Páromnak is jó a meló. Ja meg ne tessék azt gondolni, hogy hú de milyen szegénység van. Gazdagság nincs az tény, de azért nincs olyan szegénység, mint amit a Mo-n gondolnak rólunk :) Az tény, hogy nagyon be kell osztani a pénzt, de az már mindehol így van. Szerencsére amit venni akarok magamnak, azt nyugodtan megvehetem, nem kell filléreskednünk. Benne van a hosszú lejáratú tervekben vagy USA vagy Kanada, de azért ez a szülőföldünk, szép Vajdaság :) Kül.nem messze lakunk a magyar határtól, ezért járunk inkább Szegedre, meg szerbül nem is nagyon tudnám megértetni magam a dokival.
2011. okt. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kül.nem mondtam, hogy nem szeretek itt élni.
2011. okt. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

:) szép is a vajdaság.Újvidéken jártam párszor.

én utálok itt élni,de egyenlőre nem léphetünk tovább.szintén munka.

2011. okt. 26. 23:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!