Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi plusszal estetek teherbe?

Mennyi plusszal estetek teherbe?

Figyelt kérdés

Sajnos rajtam az utóbbi néhány hónapban feljött 8 kg. Nagyon soknak érzek már most. (167 cm és 73 kg)

Mit tanácsoltok? Tornázok minden nap, de zabálok is keményen...

Ilyenkor még többet fogok hízni?


2011. okt. 17. 13:50
1 2
 11/14 anonim válasza:

szia!

Én 168cm voltam, és 60 kg amikor teherbe estem. Jelenleg a 20. hetemben járok, és már 7 kg-ot szedtem fel. Kissé kétségbe vagyok esve, hiszen ilyen súllyal még sosem rendelkeztem, de hát most a pici fejlődése a legfontosabb, nem az hogy mennyit híztam / hízok. Tudom hogy nem szabadna figyelmen kívül hagyni, de amíg a picire nincs rossz hatással, addig az sem érdekel ha 20kg-ot szedek fel. De mindenki másként látja ezt :)

2011. okt. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
182cm-emhez 105kg vagyok. 3 hónapja álltunk neki a babaprojektnek, igyekszem addig is fogyózni, de valahogy most pont nem megy. És közben ott a görcs, hogy túl drasztikus nem lehetek, mert soha nem tudhatom, hogy most épp terhes vagyok-e.
2011. okt. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én mielőtt terhes lettem nagyon sokat szedtem fel mert abba hagytam a dohányzást. 165cm és 78kg kezdtem a terhességet most 17 hónapos a fiam és mindenféle erőfeszítés nélkül most 73 vagyok. Hidd el amit te feleslegesnek érzel az még terhesség alatt jól jöhet mert nem tudhatod előre mennyire leszel hányós.
2011. okt. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Én is a cigi miatt híztam! :)
2011. okt. 17. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!