Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív teszt után bennetek...

Pozitív teszt után bennetek mi játszódott le?

Figyelt kérdés

Ti is annyira izgultatok, hogy alig tudtatok este aludni?

Ti sem hiszitek el, hogy tényleg sikerült?

Tesztet ezután minden nap csináltok, hogy ehiggyétek, tényleg terhesek vagyok?

Figyelitek állandóan, hogy nehogy megjöjjön?

Korán elmentetek orvoshoz, vagy kivártátok a 6 hetet? :)


Bocsi a sok kérdésért, csak a héten pozitívat teszteltem-de sajna még csak a megnagyobbodott méhet és a vastagabb nyálkahártyát mutatta ki az ultrahang! Annyira szeretném, hogy minden rendben legyen!! :) Szeretném elhinni, hogy tényleg kisbabám lesz:)


2011. okt. 16. 10:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hát én az orvostól kifelé jövet (anyósommal) mindent elejtettem ami kezembe akadt kulcskeresés közben :)Ő meg utám szedte fel, és nyugtatott! :) Vicces így utólag :)Amúgy nagyon örültem, csak vesekő miatt kellett onnan a kórházba vezetnem, és még nem volt bizonyított a terhességem sem....Én még akkor nem teszteltem, csak furcsa tüneteim voltak!


Most a másodiknál, már ismertem ezeket a furcsa tüneteket, és hamar bebizonyosodott,bár a lányom már két nappal előttem észrevette és persze szólt is!Csak nem hittünk neki! :)De igaza volt!

Most 10 hetes vagyok, és annyira boldog, nem aggódom semmin!Csak műlt szerdán voltunk orvosnál, 9+6 voltam akkor!

Annyira boldog vagyok, végig akarom élvezni ezt a terhességet, és megélni a szülés minden pillanatát, mert nagy valószínűséggel ez lesz az utolsó :(



Sok boldogságot!ÉS nyugalmat, erőt, egészséget Nektek!!

2011. okt. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

3 év után sikerült. Először nagyon meglepődtünk, mert természetes uton elvileg nem is sikerülhetett volna. Sírtunk mindketten örömünkben. Aztán el telt egy nap és ugy megilyedtem, hogy most mi lesz. Szinte sokkos állapotban voltam. Biztos a hormonok csinálták alig tudtam feldolgozni. Ugy meglepődtem. De mostmár nagyon boldog vagyok.

18 hetes kismami.

2011. okt. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Igen éreztem megjön érzésem volt és elvoltam puffadva.
2011. okt. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Szívesen leveleznék veled, de nem tudok írni neked...

Amúgy én is nagyon fázós lettem, nem tudtam hogy ez is lehet tünet :) Meg ma egész nap nem voltam éhes, tegnap meg mindent befaltam :)


Mindenkinek jó babavárást! :)


M,23

2011. okt. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!