Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik itt kérdezik, hogy...

Akik itt kérdezik, hogy terhesek lehetnek-e, azok megnyugszanak az itt kapott választól?

Figyelt kérdés
Pl.: Lehet, hogy kilyukadt a gumi, de nem ment el a barátomm. Terhes lehetek? vagy Megfogtam neki, utána magamat is, így lehetek terhes? stb.
2009. ápr. 29. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem igen. :-))
2009. ápr. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
Unatkozol?
2009. ápr. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
írtam már ki ilyen kérdést és hidd el megnyugtatott.Mert olyan emberek írtak akik tapasztaltabbak,mint én..vagy már átéltek hasonlót.Ez az oldal erről is szól..
2009. ápr. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
43%
Elég csekély esély lenne rá...
2009. ápr. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%
a drága szülőktől nem merik megkérdezni és inkább ide sietnek a hülyeségük miatt.
2009. ápr. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az értelmes válaszokat köszönöm és nem unatkozom, csa a terhesség annál komolyabb, minthogy netem keresztül hülye tanácsokat osztogassanak hozzá nem értők
2009. ápr. 29. 20:12
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Szia!Némelyik válasz megnyugtat,de egyetértek a válaszoddal!
2009. ápr. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Megszakított közösülésnél 12-42% esély van a teherbeesésre(termékenységtől is függ).Ha kilyukad a gumi, azt szinte rögtön észre lehet venni, mert hamar el is szakad, az meg feltűnő.(3. válaszoló voltam)
2009. máj. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!