Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyenkor csinálni?...

Mit lehet ilyenkor csinálni? Vagy megnyugszanak majd?

Figyelt kérdés

A barátomat elég csúnyán megharaptam egy hülyeség miatt,ezért ő adott egy kis pofont.Anyuék megtudták és ezért csak ugy lehetünk együtt ha ő átjön,mert én egész nyári szünetbe nem tehetem ki a lábamat.15éves vagyok.szeptembertől Pestre fogok járni.De a pofont megse éreztem.Bocsánatot kért és azóta nagyon jól megvagyunk.Ez 2 hete volt.De már megörülök itt bent nem mehetek sehova.Apu jóba van a rendőrökkel és mindig erre járnak hogy megnézzék itthon vagyok e ,amikor apuék dolgoznak.

Kérlek segítsetek ne oktassatok ki.


2010. jún. 20. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Aki egyszer megüt megüt másodszor is.. csak azt nem értem, hogy nálad miért találkozhattok ha máshol nem.ugyanúgy megüthet otthon is. mással se mehetsz sehova vagy csak a barátoddal nem?
2010. jún. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Harapd meg a szüleidet is.


Valószínűleg megnyugszanak majd,de ha nem,akkor majd Szeptembertől úgyis ki kell engedniük.


Ja,és kérjél tárgyalást.

2010. jún. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
senkivel sehova nem mehetek el.még az évzáróra se mehetek a suliba.
2010. jún. 20. 14:57
 4/9 anonim ***** válasza:
megharaptad ő meg megütött xD jól intézitek nem mondom. xD örülj neki, hogy egyáltalán átjöhet, majd lenyugszanak a kedélyek.
2010. jún. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*vagyis átmehet :)
2010. jún. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Na várjál megütött ami miatt nem engednek sehova, de ő attól ugyanugy átjár hozzád! Azt megengedik, hogy átjárjon hozzád de emiatt nem mehetsz sehova?

Apádék szédülnek?

2010. jún. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
sajnos józanok.Mit tanácsoltok?Majd megbékélnek?
2010. jún. 20. 16:03
 8/9 anonim ***** válasza:

szökjél kisanyám!

csak megbékélnek, és belátják, hogy egy ennyi idős gyereket már nem lehet kalitkában tartani.

2010. jún. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem értem miért csodálkozol,hogy kaptál egy kis fülest??

Azokután,hogy elég csúnyán megharaptad... Sztem ezen nincs mit csodálkozni,Te provokáltad ki..,vagy rosszul látom?

2010. júl. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!