Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3hónap ismeretség után Ti...

3hónap ismeretség után Ti belevágnátok a babaprojektbe? A párom nagyon szeretné, én is csak nekem ez meglepő.

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 16:00
1 2
 11/18 anonim válasza:
A jelenlegi párommal simán vállalnánk csak nem akar jönni pedig április vége óta vagyunk együtt.Szerintem nem az számít menyi ideje vagytok együtt hanem hogy tudtok együtt élni.
2011. okt. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

18:04-es válaszolónak gratulálok, jó, hogy vannak ilyen pozitív példák is erre. De végül is ti is csak 6 hónap után vágtatok bele. :)

Amúgy persze, nem feltétlenül az idő számít, de mindenképp kell, hogy együtt lakjatok, mert csak úgy derül ki igazán, hogy mennyire működik a kapcsolat.

2011. okt. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
46%
biztos, hogy nem!
2011. okt. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem vágnék bele, mert tényleg csak lakva ismerszik meg valaki. Várjatok egy pár hónapot addig élvezzétek egymást lakjatok együtt és ha utána is olyan nagy a vágy babára akkor hajrá. Egy kicsit össze kell csiszolodni máskébb ez nem megy. Ne a babóca lássa majd a kárát.
2011. okt. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
46%
én biztos nem vállalnék babát egy 3 hónapos kapcsolatra
2011. okt. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

nem csak a kapcsolat 3 hónapos, hanem az ismeretségük is!, mert előfordulhat olyan, hogy évek óta ismerik egymást és utána jön össze a pár, talán abban az estben oké a 3 hónap...

(aki előszőr írta, hogy minimum lakjatok a baba előtt együtt)

2011. okt. 8. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A körülményektől függ.

Én pl. nagyon jó emberismerő vagyok, sok tapasztalatom volt párkapcsolatok terén amikor megismertem a páromat. Azonnal tudtam, hogy ő az én emberem. Ez nem csak ilyen utólagos belemagyarázás, hanem az első randink alkalmával amíg ő kiment a mosdóba, írtam egy sms-t a barátnőmnek hogy megtaláltam a nagy Ő-t. Mi ekkor már 30 évesek voltunk mindketten, pontosan tudtuk hogy mit akarunk és gyakorlatilag már kb. 2 hét után megállapodtunk a születendő gyerekünk nevében. Nem védekeztünk egyáltalán, úgy voltunk vele, hogyha jönni akar a baba akkor nagyon fogunk neki örülni. Az első hónapban sikerült, ma már fél éves a kislányunk és nagyon boldogok vagyunk. Semmire nincs garancia az életben, az igaz hogy sokan minket is felelőtlennek tartottak de sajnos 10 év után is fuccsba mehet egy kapcsolat akár van gyerek akár nincs.

2011. okt. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Zsöff85 ***** válasza:
Ha egyedülálló anyuka akarsz lenni, akkor nyugodtan.
2019. márc. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!