Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki hétfőre nem várja?

Van aki hétfőre nem várja?

Figyelt kérdés

Én nem várom, de ma egész nap görcsöl a hasam. Lehet megint hamarabb megjön? Remélem nem!

Ti hogy vagytok? Tünetek valakinek?


Izguljunk együtt egymásért!


2011. okt. 1. 17:21
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

kedves második válaszoló! Nagy gratula nek(tek)!

Most irígykedem egy kicsit, remélem nem jön meg nekem sem holnap, bár a hőm esett, (igaz nem mértem most csak tegnap meg ma) Egész nap görcsölgetek, meg állandóan büföghetnékem van (bocsi de így van). Amíg nem jön meg addig bizakodom!

2011. okt. 2. 17:27
 12/22 anonim ***** válasza:
Gratulálok a + teszthez! Mióta próbálkoztatok?
2011. okt. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

én is szeretnék babás lenni!!!!!!!!!++++++


GRATULÁLOK A POZITÍV TESZTELŐNEK :))))

2011. okt. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Köszönöm a gratulációkat! Hát mi nem igazán terveztük, csak nem igazán védekeztünk... :) Vagyis általában megszakítással "védekeztünk", olykor ez nem jött össze, amit én nem bántam. :) De ez a "védekezés" nálunk 1,5 éve van.

Remélem sok zebracsíkos teszt lesz még itt a következő 1-2 hétben! Szurkolok nektek csajok!

2011. okt. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Gratulálok a + teszthez!!! Én is akarok!!!!:) Kitartás mindenkinek akinek megjött ne add fel uj honap uj esély!!! Én voltam aki szombatra nem várja! Az én jeleim fehér folyás eddig nem volt és különös szagérzékenység!!! Bizakodom!
2011. okt. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ki hogy érzi magát ma?? Irjatok kiváncsi vagyok!
2011. okt. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Jól érzem magam. Köszi a kérdést!
2011. okt. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

nekem sajnos reggel megjött, így mehetünk meddőségibe :(

ez volt az utolsó hónapunk.

2011. okt. 3. 17:52
 19/22 anonim ***** válasza:

Sajnálom :( Pedig drukkoltam mindenkinek! :( Nekem már durva hányingerem van és extra fáradt vagyok! Bárcsak ti is írnátok ezt! Remélem mihamarabb összejön nektek is a baba!


A pozitív tesztes kismami

2011. okt. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
18:41-es vagyok! Nekünk is pozitiv lett a tesztünk! Én vagyok aki szombatra nem várja.
2011. okt. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!