Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezzel a görbével mennyi...

Ezzel a görbével mennyi esélyem van a babára? Még reménykedhetek, ugye?

Figyelt kérdés

[link]

Csütörtök óta a mellbimbóim viszketenk, szombaton meg nagyon fájt és érzékeny volt a mellem. Krémes folyásom van. Amúgy más tünetem nincs. Ti mikor tesztelnétek? Már 4 éve várok a csodára. Május 1-re nem várom (legalábbis a ciklus.hu szerint).

Köszi a válaszokat.


2009. ápr. 27. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:

szia!

szerintem van esélyed!

de nem 10-én hanem április 14-én volt ovulációd..onnantól emelkedik és nagyon tuti a görbe!

drukkolok!

2009. ápr. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mikor lenne jó tesztelni? Nem merek még, túl korai, nem? Nagyon izgulok.
2009. ápr. 27. 10:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ápr 16.ára tenném a peteérésed. A 36,4 tizedes hő nagyon alacsony szerintem ahhoz hogy peteérés után legyél az átlaghődet is figyelembevéve.

A legjobb minőségű tojásfehérjés nyálka napján van a peteérés, vagy a következő "száraz" napon. Mivel ennyi tojásfehérjést jelöltél (az utolsót véve alapul) és a hőd is igazán onnan kezdett emelkedni (az utolsótól) úgy néz ki hogy 19. cn-en volt peteérés.

Akkor elviekben 11 dpo-n van (azaz peteérés utáni napon). Így kb 2-3 nap múlva tesztelhetsz. Amúgy nagyon szépen felment a hőd, és esélyes vagy a babára!

2009. ápr. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!