Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen görbével reménykedhetek...

Ilyen görbével reménykedhetek hogy baba van?

Figyelt kérdés
Igaz 2 napja barnázok, de a hőmben bízom...pénteken nem kellene megjönnie. [link]
2010. szept. 29. 14:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy a 24. napon vagy mint én. Nekem is fent van a hőm, kicsit vannak mensis fájdalmaim, a mellbimbóm nagyon érzékeny, szombatra nem várom.

Bíztató a grbéd, mikor lehetett az ovud?11-12. napon talán?

2010. szept. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Szia! Én is kíváncsi lennék mikor volt az ovum, mert szerintem nem akkor amikorra behúzta. Neked milyen a görbéd? Belinkelnéd?
2010. szept. 29. 14:15
 3/21 anonim ***** válasza:
2010. szept. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Szép görbe, de látom neked is van egy nap durva leesés......több lánynál láttam. Nekem az a 2 nap lefelé nem tudom mi volt. Remélem csak a beágyazódás:). Szurkolok neked is, mielőbbi ++++++ tesztet kívánok!
2010. szept. 29. 14:27
 5/21 anonim ***** válasza:

De már nem merek semmire gondolni, mert félek hogy megjőn.

De azért szorítok mindkettőnknek.

2010. szept. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Egyébként mióta próbálkoztok? Mi két éve, úgyhogy már nagyon várjuk.
2010. szept. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
szerintem reménykedhetsz mert szépen magasan áll a hőd, de még bármi megtörténhet péntekig. nekem volt úgy, hogy a mensi első napján is még fent volt a hőm és másnap esett csak le...
2010. szept. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Most van egy 26 hónapos babánk, és nem védekezünk. Ha összejön, akkor jöhet:). Akkor ti se most kezdtétek....orvos mit mondott? Miért nem jön a baba? Gondolom voltál orvosnál.
2010. szept. 29. 14:56
 9/21 anonim ***** válasza:
a görbéd nem mutatja egyértelműen, de a folyás, méhszáj alapján a 12. napon volt. és így valóban most péntekre nem várod. lehet babás görbe, mivel még nem esett le a hőd. reméljük nem is fog
2010. szept. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Hát ettől tartok én is...volt egy olyan görbém, hogy mindenki azt mondta na ez most tuti baba, 15 napig fent volt 37 fokon, és 16.napra megjött, és akkor is csak 36,9 re esett le....már nem nagyon merek bízni ebben sem...........
2010. szept. 29. 14:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!