Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindenki hisz a hőmérőzés...

Mindenki hisz a hőmérőzés hitelességének?

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 13:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én nem is mérem,csak mielött elmegyünk dokihoz ha beteg,hogy meg tudjam mondani mennyi a láza.Érzem ha lázas a kisfiam.sose hittem volna h meg fogom érezni,és mégis.
2011. szept. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Igazából az első terhességemnél csináltam! Rossz helyre húzta be a Pé-met a ciklus.hu de tudtam h mikor van Pé-m és össze is jött a baba!Anno 4 nappal előbbre húzta a pé-t de 1000% h később volt! 28 naposak voltak a ciklusaim régen is és még is 16.napon volt Pé-m! Lehet most is ez lesz?? Lehet még pé.m?


[link]

2011. szept. 27. 13:31
 3/19 A kérdező kommentje:
Ja teherbeesésre gondoltam :)
2011. szept. 27. 13:32
 4/19 anonim ***** válasza:

Egyszer csodálkozva kérdeztem anyósomat, h ők annak idején hogy bírtak a higany lázmérővel, mikor egy gyerek (főleg a kisgyerek) izeg-mozog közben, az enyémet nem is tudnám 5 percig a hőmérővel tartani a popójában. Erre csak annyit felelt, hogyha magas láza volt a gyereknek, nem kellett tartania 5 percig, már fél-1 perc után is látta hogy megy fel szépen a hője.

Szóval valahogy így vagyok a modernkori változattal is mostmár. Ha nagyon lázas, akkor úgyis felkúszik pillanatok alatt, és akkor már mindegy hogy pl. 39, 4 vagy 39, 6.

2011. szept. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
ja bocsesz, akkor nem jó választ írtam én se, de "tapasztalatnak" még jól jöhet!:)
2011. szept. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én se erre gondoltam:)
2011. szept. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
:) pedig teherbe esés témában írtam :)
2011. szept. 27. 13:37
 8/19 anonim ***** válasza:
most jót nevettem :D ez jó volt :D
2011. szept. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

:)


Én nem hőmérőztem sosem,de le a kalappal azok előtt akik ezt végigcsinálják,figyelik a testüket,vezetnek naptárakat. Én nem lennék képes rá,mert biztosan "becsavarodnék".

2011. szept. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
a gyerekvállalás témában olvasgatok ömlesztve,nem választok altémát,ezért nem figyeltem,de egy kisgyerekes anyuka már csak erre tud gondolni:)
2011. szept. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!