Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pontosan hogy is működik a...

Pontosan hogy is működik a hőmérőzés?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra hogy ha elkezdem mérni a hőmet...Szóval minden reggel ugyan abban az időben mérem..és ha lesz a PÉ-m akkor az nap esik le a hőm pontosan??? Mértem én anno első terhességemnél,de már totál elfelejtettem ;).Segítenétek? Ma jött meg holnaptól szeretném mérni!
2011. szept. 13. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
amikor péd van akkor magas, nem? én is mérem. nálam úgy mutatta a ciklus hu, hogy leesett és másnapra meg behúzta a peteérést mert felment.
2011. szept. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen! Minden reggel ugyanakkor kell mérni, mielőtt még felkelnél. Tehát készítsd be a hőmérőt az ágy mellé.

Ha leesik a hő, akkor van tüszőrepedés. Viszont,hogy tudd, tutira megtörtént, utána fel kell ugrania és fent is kell maradnia. Első hónapban még ugye nem látod előre, utána már tudsz rá számítani,hogy kb. mikor van!

2011. szept. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Szóval akkor a 2.válaszoló írta jól igaz? Ha leesik akkor van pé és másnaptól magas a hőm!! :) tényleg rémlik valami h így volt!!
2011. szept. 13. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!