Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan működik a hőmérőzés,...

Hogyan működik a hőmérőzés, hogyan kell alkalmazni?

Figyelt kérdés

Előre bocsi mindenkinek,nem szeretnék ennyire butának tűnni,de nem értem ezt a hőmérőzés dolgot.

A párommal próbálkozunk a babán,eddig még semmi.A menzeszem rendszertelen,nem tudom pontosan behatárolni a peteérésemet.

Most a hőmérőzésen gondolkodunk,de nem tudom,hogyan kell alkalmazni....akkor jó ha alacsony,vagy akkor ha magas a testhőm!?Segítsetek....


2010. nov. 16. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Minden nap megméred ébredés után ugyanabban az időben. Azt mondják szájban, vagy hüvelyben (nekem a doki azt mondta az utóbbi pontosabb). Mensi alatt nem fontos mérni (ezt is a doki mondta). Szóval a ciklus első felében viszonylag alacsony értékeket fogsz mérni, aztán ovukor lentebb esik a hő (ezt nem mindig sikerül mérni) és utána hirtelen, vagy néhány nap alatt fentebb megy és addig ott marad, amíg nem jön meg. Ez az emelkedés kb 0,5 fok. Nézz szét a babatervezők otthona honlapon, onnan sok mindent ki lehet bogarászni. És ha van még kérdésed írjál nyugodtan.

2010. nov. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi,hogy írtál.Még annyiban segíts légyszi,hogy most akkor mikor a legbiztosabb a teherbeesés......amikor alacsony,vagy amikor magas a hőm.Lényegében mikor a legjobb rádolgoznunk,melyik a sorsdöntő...az alacsony vagy a magas....
2010. nov. 17. 15:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát sajnos ezt csak utólag fogod megtudni, én már kipróbáltam minden variációt, de nem sikerült eddig (de nálam van más probléma). Elvileg azt mondják, hogy ovu az alacsony hőmérsékletű napon, vagy az emelkedés napján van. Vegyél LH tesztet és az előre jelez:) A hőmérőzéssel együtt tuti be lehet lőni (ha az LH teszt pozitív, akkor kell együtt lenni és ha utána felmegy a hő és fennt is marad, akkor beletaláltatok, ill. az első negatív napon is érdemes próbálkozni).
2010. nov. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!