Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csináltam egy tesztett és...

Csináltam egy tesztett és pozitiv lett ha nem akkarom megtartani mi a menete?

Figyelt kérdés
orvoshoz megyek és milyen a beavatkozás.
2011. szept. 12. 07:42
1 2
 1/12 anonim válasza:
56%
Nőgyógyászhoz kell először is elmenni,utána ha bebizonyosodik,akkor családügyi segítő,ahol 2-szer is vissza kell menni,hogy valóban szeretnéd az abortuszt és utána vissza a nőgyógyászhoz,kapsz egy időpontot, befizeted a 30 ezret csekken és elvégzik rajtad az abortuszt.Van akinek nagyon fáj,van akinek nem.Sajnos egy hónapos procedúra.Legalábbis nálunk ez volt.
2011. szept. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
El fognak mondani mindent, mi a teendőt, ha nem akarod a babát. Hát, nem lesz kellemes. De ha altatnak, semmit nem érzel. Kicsit fáj utána. A sulit nyomasd, mert tele van a kérdésed helyesírási hibákkal. Ha inkább tanulsz, mint szexelsz, akkor ez most nem történik meg. Azért részvétem. És abortusz után írass fel fogamzásgátlót. Szerinted véletlenül használják a nők?
2011. szept. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Elmész nőgyógyászhoz, ő elküld ultrahangra, megállapítják hány hetes terhes vagy, el kell menni a családsegítőhöz, ott kérdezgetnek miért nem akarod megtartani, még képet is mutatnak mekkora most, aztán kapsz csekket, amit befizetsz a postán, azzal jelentkezel az orvosnál, aznap vagy másnap megcsinálják a műtétet, aztán kontroll, mehetsz is haza!!! Kb. 10 perces beavatkozás altatásban végzik, előtte pár órával tesznek fel méhszájtágítót, ami nem kellemes!!!
2011. szept. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
És ha egyedülálló vagy, és a körülményeid olyanok, szerintem ingyen is elvégzik.
2011. szept. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
elküldenek mindeféle vizsgàlatra pl.vércsoport altathato vagy e stb...talàn csalàdsegitöhöz h miért akarod elvetetni (ez nem biztos)utàna megadnak 1 napot amikor be kell feküdnöd a korhàzba aznap feltesznek egy tàgitot(nem kellemes érzés nekem roh***** fàjt de baràtnömnek nem.azzal se lépcsözni semmit nem lehet nehogy kicsusszon.màsnap visznek a mütöbe elaltatnak és kész még aznap kiengednek. legaläbis nàlam igy volt
2011. szept. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
elég bizarr egy kérdés mert ide 90%-ban olyan nők írnak akik nehezen esnek teherbe.
2011. szept. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Valamint ha tényleg kiskorú vagy, ahogy a kérdés feltételéből látszik, szükséges a szülői beleegyezés.
2011. szept. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

08:11-nak

Üdv a való világban.

2011. szept. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
Ha lepontoztok sem értem, hogy mi a nyavalyáért nem lehet VÉDEKEZNI. Most "csak" a magzatodnak fog fájni a történet, de ennyi erővel betegséget is el lehet kani, és az AIDS-et nincs az a doki, amelyik ki tudná kaparni belőletek!!!
2011. szept. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
40%
*kapni
2011. szept. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!