Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vetnétek egy pillantást a...

Grófházy kérdése:

Vetnétek egy pillantást a görbémre, és véleményeznétek is?

Figyelt kérdés

Páran azt írtátoka görbémre,hogy szerintetek vasárnap volt pé-m.De a vasárnapi ovu teszt negatív volt.Ma 1 órakor viszont egyértelműen pozitív....

Tegnap és ma volt olyan nyúlós tojásfehérje szerű folyásom

[link]


2009. ápr. 22. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj hogy ezt irom, gondolom le is leszek pontozva....

De ennyire számit hogy mikor van a peteérés? Mos egy két nap ide vagy oda olyan sokat számít?

Ne görcsölj ezen hogy mikor....

Nyugodj meg, szeressétek egymást a pároddal, legyetek együtt minden nap,m vagy minden másnap és hidd el hamarabb sikerül majd a baba, mint hogy lesegeted a peteérésed és akkor szerelmeskedtek!

Nyugi! és sok sok szerelmeskedés!

Terhesvitamin! és szex után pihi egy fél órát, poppsi alá meg párna! Hidd el nagyobb eredménye lesz!

(egyébként a hőből előre nem lehet megmondani a peteérést, csak utólag!)

2009. ápr. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

miért lennél lepontozva?

Véleményeket kértem,ami azzal jár,hogy mindenki elmondja mit gondol.bármi is legyen az

2009. ápr. 22. 14:49
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, csak azért irtam mert sajnos itt vannak sokan (TISZTELET A KIVÉTELNEK) akik egyből lepontozzák azt a választ ha nem az irták benne amit ők hallani akartak!

még egyszer tisztelet a kívételeknek!!!

2009. ápr. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként (doki mondta) hogy sokan tévhitben vannak:

amikor leesik a hő akkor a szervezet készül az ovulációra, és amikor kezd emelkedni a hő akkor történik csak meg!

ezért szokták mondani ha nem marad tartósan fent a hő (mensiig) a vélt ovuláció (hőleesés) után (persze kisebb ingadozás belefér), akkor valószinűleg vagy nem volt peteérés, vagy valami nem működött száz százalékosan!

Tehát a kérdésedre válaszolva szerintem ma vagy tegnap volt ovud, ezt a teszt is és a nyák is nagyon szépen mutatja! De várj pár napot hogy hogyan alakul a hőd, szerintem még feljebb fog menni holnap!

Gyerünk összebújni, ma is és holnap is!

Mielőbbi babásodást kívánok neked!

(első voltam)

2009. ápr. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

na kedves első.

Hát jó,hogy írtál,mert én is abban a tévhitben voltam ,hogy amikor leesik a hő,akkor van ovuláció.

És ez a hő emelkedés és csökkenés hány tizedet jelent?

úgy értem ilyen 4-5 tuized fokokat,vagy kevesebb?

Egyébként Abszolut amatőr vagyok hőmérőzésben.Ez az első hogy csinálok ilyet.Ezért nem is tudom értékelni,és értelmezni sem.Ezért a sok (másnak estleg) nevetségesnek tűnő kérdés

2009. ápr. 22. 15:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Hááát, a hő emelkedés és csökkenés az mindenkinek más!

Nekem pl az alaphőm az 36,5 (ennyire esik le mensikor), ennyi szokott lenni a peteérésig, akkor leesik 36 körüli értékre, és utána emelkedik és a mensiig 36,8-37 körül mozog!

Ezt akkor fogod igazán átlátni ha már van egy támpontod, vagyis egy kész görbéd az előző hónapról!

megmutatom a görbém, hátha érthetőbb. (egyszerű görbém van)

[link]

2009. ápr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!