Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Véleményeznétek? Picit lehet...

Véleményeznétek? Picit lehet hosszú lesz?

Figyelt kérdés

Szóval leszögezem, hogy nem egy felelőtlen csitri vagyok.

Egy 13 hónapos picike anyukája vagyok, aki sajnos a gyereknevelés miatt egy kicsit szétszórt lett.

Szóval:

- március 30-án voltam együtt a Férjemmel megszakítással

- elutaztunk, a fogamzásgátló itthon maradt, tehát aznap vettem be az utolsó szemet, és 4 szem megmaradt.

- igazából nem tudtam mi tévő legyek, megjött de olyan furán, vártam 6 nap szünetet, majd elkezdtem a következő levelet.

- hogy ne felejtsem el bevenni soha, a reggeli tablettabevétel mellett tettem le a voksom

- ez 3 napig működött is

- még akkor este (2 nappal ezelőtt) együtt voltunk, és szülés óta most először bennem élvezett el a Férjem

- másnap nagyon kemény napunk volt, és ismét elfelejtettem a gyógyszert, csak este 7-kor jutott eszembe.


Most mondjátok meg, hogy lehetek ennyire felelőtlen. 10 évig szedtem ugyanezt a gyógyszert óramű pontossággal. Gondosan ügyelve az esetleges hasmenésre, hányásra, betegségre, antibiotikum kúrára. Soha nem volt semmi gond,soha mégcsak feltételezni se feltételeztem egy nem kívánt terhességet. Most meg..........áááááááá


Szóval a problémám a következő. Tudom, hogy a két nappal ezelőtti aktusból még nem származhatnak tüneteim.

Azonban mennyi szerintetek az esélye, hogy a 30-ai együttlétből teherbe eshettem.

Kb. 3 napja egész napos émelygés, fejfájás gyötör és este a kicsikém altatásakor hamarabb elalszom.

Mi lehet velem? A mostani etetést is végigöklendeztem.

Vagy már csak a rettegés, hogy tudom, hogy a 2 nappal ezelőtti együttlét nagyon esélyes lehet?


Nem tervezünk kistesót, de természetesen megtartanánk. Pont tegnap világosítottam fel a Férjem a "hibázásomról".

Mit gondoltok a gyógyszer ilyen szintű megkavarása babát hozhat? A kislányunk is eszméletlen könnyen jött. A férjem külföldi üzleti útja miatt alig tudtunk együtt lenni, és ennek ellenére még így is, az első éles hónapban megfogant a drágánk.

Köszönöm, ha végigolvastatok!


2011. ápr. 14. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
szia.szerintem a fogamzásgátlónak védenie kell akkor is,ha ,,abbahagyod,,-akár több napra is.ezért is javasolják a baba tervezése előtt minimum 3 hónappal abbahagyni,mert még a szervezetedben van.szerintem ez miatt nem eshetsz teherbe...főleg,ha évekig szedted előtte.de ez csak az én véleményem...mert én nem tapasztaltam ilyet
2011. ápr. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
picit terhes lettél
2011. ápr. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha nem szeded be nem hat. (Az első meg hülyeséget írt már bocs) :)

Szerintem tesztelj, a 30.-i együttlétből már jó eséllyel kimutatja egy 10-es teszt, ha valami van, de szerintem csak stresszeled magad és ezért vannak a tünetek.

Legközelebb jobban figyelj a pontos szedésre :)

2011. ápr. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem csoda,hogy egy kicsit szétszórt vagy,de ha nem akartok gyereket,akkor valami más módszer után kellene nézned.Inkább próbáld ki az injekciót,vagy a bőr alá ültethető fogi gátlót,mert így nagy az esély arra,hogy előbb-utóbb "becsúszik" egy baba.


Szerintem még nem mutatja ki a teszt,de lehet,hogy az izgalom miatt érzed így magad.

Sok szerencsét!

2011. ápr. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én fogamzásgátló mellett lettem terhes, enyhe hasmenésem volt (eszembe nem jutott, hogy nem véd így...), de minden nap szedtem rendesen.... Szóval bármi lehet...
2011. ápr. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Na majd kiderül.........lehet, hogy nem tervezünk kistesót, de azért ha jönne, akkor nem lenne kérdés a sorsa.

Még van kb. 2-3 hetem a következő mensiig, azt megvárom és majd írok Nektek.

2011. ápr. 14. 13:00
 8/9 anonim ***** válasza:
De írjál is!!!!!!!!!!!!!!!!! :) Legyen úgy, ahogy szeretnéd! Utolsó voltam.
2011. ápr. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem lehet azért tapasztalod a tüneteket mert azt hiszed terhes lehetsz. nekem is volt már ilyen. émelyegtem. nem kívántam semmi édeset csak sósat faltam 2hétig. hányingerem volt, feszült a mellem. de megjött a menstruációm nagyjából pontosan. de ne izgulj legkésőbb 2-3 hét múlva kiderül a dolog :)
2011. ápr. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!