Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Görbeszakértők. Vetnétek egy...

Görbeszakértők. Vetnétek egy pillantást a görbémre?

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban eddig ilyen:

[link]

Teljesen tanácstalan vagyok, annyira össze-visszaság. a múlt hónapban ilyenkor már volt peteérésem,és az a görbém szerintem nagyon szép egyértelmű volt. az ilyen volt:

[link]

A mostani görbémről kérnék véleményeket, volt-e egyátalán már peteérésem?


2010. jan. 7. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a 15-16. napon volt. Egyértelművé az teheti, ha holnaptól 3 tizedfokot felugrik a hőd.
2010. jan. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem alakul nagyon össze-vissza? a múlt hónapi olyan szép volt. normálisnak mondható ez a görbe? bocsi a sok kérdésért, csak most kezdtem hőmizni, és izgulok, mert májusban már volt egy vetélésem
2010. jan. 7. 13:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem a 16ik napon volt, mert utána ment feljebb, és azóta is fent van a hőd. A ciklus.hu, 1-2 nap múlva be is húzza neked! És a görbéd eddig jól alakul ne aggódj. :)
2010. jan. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat, nem aggódom, csak izgulok, habár még elég sok van hátra.

igazából az idegesít egy kicsit, hogy lehet két ennyire eltérő görbéje az embernek?? a múlt hónapban akkorát eset és ugrott a hőm ovukor, hogy csak néztem, most meg...

Mondjuk még eddig csak ez a két diagrammom van.

2010. jan. 7. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!