Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 18 évesen teherbe esni?...

18 évesen teherbe esni? Korai? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és 2 éve vagyok együtt a párommal.Velem egy idős. 12 éves korunk óta ismerjük egymást,osztálytársak voltunk és nagyon jó barátok mielőtt összejöttünk :) Most már ott tartunk hogy szeretnénk egy kis babát viszont sokan elitélik az olyan lányokat akik 18-19 évesen szülnek.Iskolába járunk mindketten viszont én már mostis távoktatásos iskolába járok szóval a baba mellett is ugyanúgy tudnék tanulni és a családom is mellettem állna főleg az anyukám(félre ne értsetek nem anyukám nyakába akarok varrni egy kisbabát) Nektek mi a véleményetek erről a dologról?:) Előre is köszi a válaszokat :)
2011. szept. 6. 22:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Előre is bocsánatot kérek... Mégis miből akarod eltartani a babát ha még mind a ketten tanultok? Te kapsz Gyest ami huszonpárezer forint azt kész... Így pont hogy anyudnak szülnél babát, hiszen ő tartaná el.

Mocskosul vágytam én is 18 évesen már babára, örülök, hogy akkor volt annyi eszem hogy vártunk még, mert azóta szét mentünk az akkori vőlegényemmel. 23 éves vagyok, egy hónapja boldog házasságban élek és most érzem azt, hogy igen, itt az ideje a babának. Két éve dolgozom, Gyed-et kaphatok, a párom már 10 éve dolgozik, tehát eltudjuk tartani magunkat és a babát.

De ti így hogy gondoltátok?

2011. szept. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Atroposz ***** válasza:
Várjatok még, dolgozz kb 1-2 évet , éljetek ,szórakozzatok,csináljatok eljegyzést esküvőt, legyetek boldogok.Aztán jöhet a gyerek. 21 éves 14+4 hetes kismama 1,5 év munkaidővel, biztos anyagi forrással, igaz hogy még tanulok (esti gimi) és tanulni fogok is.
2011. szept. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az utolsónak! (meg akik ehhez hasonlókat írtak). Bármennyire is szeretnétek még várjatok! 1 év munkaviszony mindenképp legyen, mert anélkül... :(

15 hónapos kislány anyukája, 21

2011. szept. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Nem edzünk rá hogy most mindenképp összejöjjön de ha mégis "becsúszna" akkor nem lenne szívem elvetetni. Na meg persze ott lenne bennem a félsz is az abortusz után hogy többé nem lehetne babám.
2011. szept. 7. 16:42
 15/15 anonim ***** válasza:
szerintem még hülyeség lenne lekötni magad egy gyerekkel. szórakozz, éljél, és majd 5 év múlva tervezz bébit. rohadt nagy lekötöttség egy gyerek. vége a szabadságnak.
2013. nov. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!