Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 26 évesen 1,5 éve nem...

Ha 26 évesen 1,5 éve nem tudok teherbe esni, mi lesz később?

Figyelt kérdés
Kivizsgálásokon voltunk, mindketten egészségesek vagyunk, mégsem jön a baba, már túl vagyunk az első sikertelen inszemen is. Azt mondják, huszonévesen könnyű a teherbeesés, az évek előrehaladtával az esélyek is csökkennek. Szóval tök kilátástalan az egész. Szerintetek?
2010. nov. 9. 09:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Unoka hugom 23 éves 2éve próbálkoznak.Semmi....se a hormonok se semmi nem segített.Most fognak lombikozni.Nem értem miért van,de egyre többet hallani ilyet.

Én is 26 vagyok mi is próbálkozunk,bár még az elején járunk:)

Ne idegeskedj hátha.........szorítok neked:))

2010. nov. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Milyen kivizsgálásokon voltatok?

Endokrinológusnál voltál?

2010. nov. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29 éves koromtól több, mint 2 évig próbálkoztunk , volt 2 inszem is, sikertelen. Velünk sem volt semmi gond. Aztán egyszer csak hozta a gólya a babát! Kitartás, menni fog az! Lehet, hogy nem most, majd amikor kell. Jó munkához....tudod!?
2010. nov. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy idegesítő a dolog, főleg, ha azt hallod, hogy "ó, fiatal vagy még, ráérsz még, mit aggódsz..." Én mégis azt mondom, másfél év után még ne keseredjetek el ennyire, mert sajnos mostanában ez nem is számít soknak.. Ha a kivizsgálás csak a hormonokra, és a párodra terjedt ki, esetleg érdemes lenne tényleg másban is gondolkozni, pl:

- lúgosítás, méregtelenítés

- nem szenvedsz-e esetleg inzulin-rezisztenciában (ez pl az unokatesómnak 4 év ! után derült ki vérvételből), ami átmeneti meddőséget okozott, és diétával, gyógyszerrel kezelhető

- nincs-e policisztás betegséged, esetleg hpv?

- lehet, hogy a peteérésed máskor van, vagy nem megfelelő: clostilbegyt?

Nyugodj meg, nekem 27 évesen bár összejött 5 hónap után, elment a babám a 10. héten.:( Majd utána rá jó másfél évre lettem csak újra terhes (hormontabletták hatására, rengeteg kivizsgálás, sok kínszenvedés után) és ma már 9 hónapos a gyönyörű, egészséges Kisfiam!

Szóval fel a fejjel, nincs még semmi veszve!

2010. nov. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves Manka68!


Mit is csinál konkrétan az Endokrinológus?

Hormonvizsgálaton voltam, petevezeték átjárhatósági vizsgálatom 2 éve volt egy laparaszkópiás műtéttel egybekötve, voltam vércukor terhelésen is. Párom is volt spermavizsgálaton. Minden eredményünk jó volt

2010. nov. 9. 10:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Az endokrinológián hormonvizsgálatot végeznek.
2010. nov. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi lesz!Én is 26 vagyok, egy éve nem jön a baba!Teljesen átérzem amit gondolsz,hisz nálunk is ez a szitu!

Kicsit Én is el vagyok keseredve...!

De szerintem kitartás,bár most mindent pozitívan fogok fel és most megyek majd dokihoz is,hogy újra mondjon valamit!

Szorítok Neked is!

2010. nov. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Manka68 ***** válasza:
Az endokrinológus hormonokkal foglalkozik, csak egy kicsit többet tud róluk, mint a nődoki. Nem csak a négy alaphormont nézeti meg, hanem amiről még úgy gondolja, problémát okozhat. Anno nekem is azt mondták, hogy a harmonjaim rendben vannak, csak éppen azt nem nézték, ami problémás volt. És ez nem korfüggő! Szóval menj végig az úton, ne állj meg, mert akkor az eddigiek hiába voltak!
2010. nov. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
egy olyan dokit keress, aki felír valami csodabogyókat, amiknek a beszedése után 2-3 héttel már terhesen mész vissza a dokihoz. ( a barátnőm már így volt kétszer is)
2013. nov. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!