Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok! Volt már nektek...

Lombikosok! Volt már nektek punctió után 4. napon csak 4 vagy 5 sejtes az embrió?

Figyelt kérdés
és sikerült belőle terhesség?
2011. szept. 6. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Elvileg minden nap duplázódnia kellene a sejtek számának, szóval számomra ez nagyon kevésnek tűnik. A laborosok vagy a kezelő orvosod mit mondanak?

Én 5 naposan kaptam vissza 2 embriót, és a beültetés előtt megnézhettük őket a férjemmel mikroszkóp alatt, de megszámolni sem tudtam volna, hány sejtesek lehetnek, olyan "nagyok" voltak már. Az egyikük velünk maradt, most tartunk a 35. héten.

Amúgy hány petesejtet tudtak megtermékenyíteni?

Remélem azért még osztódásnak fognak indulni!

2011. szept. 7. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hú hát ilyenkor már megszámlálhatatlan sejtesnek kellene lenniük az embrióknak? Nem számoltál el valamit?


Én a punkció utáni 5.napon kaptam vissza 2 embriót, szintén egy maradt velünk, most 7 hós a kislányom.

2011. szept. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

3 petesejtett tudtak leszívni és mindegyik megtermékenyült, de csak egy kezdette el osztódni, az is csak a második napon indult meg. A biológus azt mondta, hogy ez az egy rendben fejlődik. Pedig rákérdeztem, hogy biztosan él még, hogy csak ilyen kicsi a 4 napon és váltig állította, hogy igen ez így jó.

2011. szept. 7. 08:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Nehogy el keseredj, ha azt mondta akkor biztosan ugy van. Nálam az én petesejtjem nem voltak jók állitólag. 3-at raktak vissza de nem maradt egy sem. 4 hónap mulva meg természetes uton lettem terhes. Pedig váltig állitották, hogy nem jók a petesejtek.
2011. szept. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!