Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiszakadt az óvszer, a barátom...

Kiszakadt az óvszer, a barátom majdnem elment. Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
együt voltunk a barátommal, nagyon odafigyeltünk egymásra de sajnos kiszakadt az óvszer és most félünk.. majdnem elélvezett. 3nap múlva kéne, hogy megjöjjön a menstruációm, lehetséges ilyenkor is a terhesség? és ha esetleg teherbe estem volna akkor megjön a menstruáció és a következő havi nem fog? hogy van ez? a 72 órás tabit felírhatja háziorvos is?
2008. márc. 9. 12:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Háziorvos nem írhatja fel, csak nőgyógyász szakorvos!
2008. márc. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Háziorvos nem írhatja fel a tabit. Ha késik, akkor csinálj egy tesztet és menj el orvoshoz. Ha megjön és a következő hónapban nem, akkor is menj el nőgyógyászhoz.
2008. márc. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 0,05 % hogy terhes vagy. Főleg hogy most fog megjönni.
2008. márc. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hééé azért mindannyian tudjuk hogy nem lehet terhes. Vagy ő lenne az 1 az 1000 ből akinek mensi előtt 3 nappal érik petéje??!!
2008. márc. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
igen is h felírja a háziorvos nekem is felírta 2* is. amúgy szerintem se izguljáál tuti h nem vagy terhes
2008. márc. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szióka! Szerintem sem kell megijedni. Nem hiszem, hogy terhes vagy. Inkább csak az idegesség miatt fog késni a mensid. Én is úgy tudom, hogy háziorvos felírhatja. Nekem egyszer az esti ügyeletes orvos írta fel, igaz ennek van már jó pár éve. Szerintem nem lesz rá szükséged. Kitartás.
2008. márc. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mensi előtt nagyon kicsi a valószínűsége, hogy teherbe estél! Szerintem nyugodj meg, és várd a mensit! Szorítok! :)
2008. márc. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, igazából énis így gondolom, csak valamiféle megerősítést vártam. A barátom is azt mondja, hogy rendkívül kicsi az esélye, megpróbálok nem idegeskedni, aztán remélem midnen OK lesz. :) azthiszem ideje lesz váltani mert durex ide vagy oda ..nem a legbiztonságosabb!
2008. márc. 10. 15:56
 9/9 anonim válasza:
nagyon kicsi az esély arra hogy teherbe estél, de attól még hogy nem ment el, az előváladék kifolyhatott amitől NAGYON RITKÁN teherbe lehet esni. Nekem késett a menzim, elmentem nőgyogyihoz, azt állapította meg hogy kimaradt a peteérésem az előző hónapban és most van, és hogy a köv.hónapban meg fog jönni nagy valószínűséggel, erre este megjött. De ha nem akarsz babát akkor szorítok hogy ne legyen. :) De szerintem nem kell aggódnod.
2008. márc. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!