Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiszakadt az óvszer. Lehetek...

Kiszakadt az óvszer. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
mindig védekezünk...még csak nem is ócska óvszert használunk...mégis kiszakadt valahogyan...és sajnos belém élvezett el a barátom...:S nagyon megijedtünk...rögtön feláltam...a barátom próbálta "kiszedni" belőlem...utána pedig ecetes vízzel is kiöblögettük...elég pontosan szokott megjönni a menstruációm...elvileg 6nap múlva kell megjönnie...naptár szerint, kevés esélyem van rá, h terhes legyek...szerintetek is?
2010. szept. 15. 17:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ecetes víz? meg kiszedni? háááát.... ez nagyon nem így működik ám :D Na mind1, nem oktatni akarok. Szóval ha kiszakadt a gumi, és beléd élvezett, minden esély meg van rá, hogy terhes legyél.
2010. szept. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

tudom h nem így működik...de nemtudom, te mit csináltál vna a mi helyzetünkben...

azért köszi a választ

2010. szept. 15. 17:25
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

orvos, gyógyszertár, esemény utáni tabletta


kiszedni nem lehet, az ecetes víz meg nem tsz éppen jót a hüvelyflórának

2010. szept. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Így van.Esetleg 72 órás tabletta segíthet még...
2010. szept. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Van rá esély. Ha nem szeretnél terhes lenni, irass föl 72 órás tablettát, ha nem rendel az orvosod, akkor menj be az ügyeletre és kérj egy receptet.
2010. szept. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Számold ki a ciklusod hányadik napján történt ez pontosan ( ahogy írtad rendszeres , szóval lehet hozzá viszonyítani) - szóval ha a 12-16. nap környékén történt, akkor lehet parázni nagyon, ha máskor akkor kisebb rá az esély , de sajnos akkor is előfordulhat...
2010. szept. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
hát..most vagyok azt hiszem a 21. napnál
2010. szept. 15. 17:27
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
Ha tudod, hogy nem így működik, akkor miért öblítettél ECETES vízzel? Semmi értelme, csak kárt teszel vele. Az ecet mar. Még ha higítva is, de akkor is. Csak igyál belőle, és akkor képzeld el, hogy mit művel a hüvelyedben. Ja, és én ilyen helyzetben esemény utániért rohantam, nem locsoltam tele magam minden hülyeséggel. De köszi, hogy leoltasz, mikor választ adok. Nem én csináltam a hülyeséget! (és itt nem a kiszakadt gumira gondolok, mielőtt nekem esnél)
2010. szept. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
jolvan..igazad van..neharagudj..csak nagyon ideges vagyok..ecetes vizet pedig a nőgyógyásztól hallottam...bár azt mondta, nem ez a legjobb megoldás
2010. szept. 15. 17:32
 10/15 anonim ***** válasza:
De most tényleg nem akarom rád erőltetni, de érdemes lenne elmenned orvoshoz vagy ügyeletre akár most vagy minél hamarabb esemény utáni tablettáért! Mert, ha nem akarsz gyereket, akkor meg lehetne még előzni az abortuszt, mert a baba nem tehet semmiről...
2010. szept. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!