Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Múlt hét vasárnap (06. 05-én)...

Múlt hét vasárnap (06. 05-én) kiszakadt az óvszer. A héten kelett volna megjönnie, helyette csak barnás folyásom van már 2 napja. Lehetek terhes? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés
tegnap megörültem hogy megjött,de a "vérzés" nagyon minimális volt,és inkább barnás nedvhez hasonlított.tesztet már csinálhatok??? Vagy még felesleges a tesztel frusztrálnom magam alig 1 hét után?:( hányingerem van,de tudom h ez még nem lehet előjel az első héten:( kedden megyek nőgyógyászhoz,de addig beleörülök ebbe a kételybe:(
2011. jún. 10. 20:45
1 2
 1/11 anonim válasza:
Terhes vagy!
2011. jún. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha kiszakadt az óvszer, akkor miért nem kértél 72 órás tabit? A teszt csak az eset után egy hétre td valamit mondani, ha megfelelő érzékenységű. De sztem nem lesz szükséged tesztre, be fog indulni a vérzés, csak lelkileg gátolod, sokszor van ilyen.
2011. jún. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
most fogytam 34 kilót 7 hónap alatt,a hormanrendszerem teljesen felvan borulva, nem mertem:S:S
2011. jún. 10. 21:02
 4/11 anonim ***** válasza:
Ó nem árt az. Nekem is akkor volt egy balesetem, amikor 30 kg-t fogytam 6 hónap alatt. Előtte folyamatosan hormonzavar miatt összevissza volt meg. Ettől függetlenül a babának akkor nem tudtam volna helyet adni. Egy tabitól az ember nem hízik meg. Nekem sem lett semmi bajom.
2011. jún. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mármint fogyás előtt a mensimmel volt baj, utána meg máshogy durvultak be a hormonok, de a tabitól tényleg nem volt bajom.
2011. jún. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát:( most már késő bánat...ez a saját hülyeségem volt tényleg... Akkor szerintetek holnap reggel semmi értelme még tesztezni?? És a keddi teszt,akkor az már lehetne viszonylag megbizható?
2011. jún. 10. 21:33
 7/11 anonim ***** válasza:

A beágyazódástól kezd a szervezet erősen BHcg-t termelni, ami a vizeletben jelen van. A beágyazódás a megtermékenyülés után 6-7 napra történik meg. Mivel a dolog múlt vasárnap történt, ezért vasárnapnál előbb nem érdemes megcsinálni. De még így is nagy az esélye, h hamis negatívat mutat. Kedden az orvos sem biztos, h tud bíztatóbbat. Lehet, h elküld és azt mondja, h menj vissza két hét múlva.

Én azt tanácsolom, h nyugi, vegyél egy meleg fürdőt, hallgass zenét. Szerintem csak behülyült egy kicsit a vérzésed. Persze nem lehetetlen, h olyankor teherbe esik valaki, de az nagyon-nagyon ritka.

2011. jún. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tesztelj!
2011. jún. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

tesztelj holnap reggel.de szerintem még korai. de lehet terhes vagy.

majd írj.

2011. jún. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Nikuska Vác ***** válasza:

Nyugi, kicsi rá az esély hogy terhes vagy, mivel a cikulsod végén történt a baleset, és a peteérés általában a cikuls közepe táján van.Én a HCG tesztet vagy a Gabrielt ajánlom.

Írj, majd

2011. jún. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!