Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Múlt hét vasárnap (06. 05-én)...

Múlt hét vasárnap (06. 05-én) kiszakadt az óvszer. A héten kelett volna megjönnie, helyette csak barnás folyásom van már 2 napja. Lehetek terhes? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés
tegnap megörültem hogy megjött,de a "vérzés" nagyon minimális volt,és inkább barnás nedvhez hasonlított.tesztet már csinálhatok??? Vagy még felesleges a tesztel frusztrálnom magam alig 1 hét után?:( hányingerem van,de tudom h ez még nem lehet előjel az első héten:( kedden megyek nőgyógyászhoz,de addig beleörülök ebbe a kételybe:(
2011. jún. 10. 20:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
orvoshoz felesleges még el menned én is tegnap voltam és mondtam a dokiknak hogy volt ilyen menzesz szerüm de közben ilyen barnás valami volt és azt mondták ha volt menzi akkor nem lehetek terhes!mondom ez hülyeség ja és meg mondták hogy leg hamarabb a teszt mutatja ki a terhességet és teszteljek ha még maradnak a panaszok!szóval a doki ugy sem fog semmit mondani én is feleslegesen mentem el, sőt még hülyének néztek kb hogy már el mentem és panaszaim vannak.... na de mind1 várj még pár napot a tesztel!
2011. jún. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!