Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet velem? Vkinek ötlete?

Mi lehet velem? Vkinek ötlete?

Figyelt kérdés
Már lassan 2 éve próbálkozunk Babával,de nem akar összejönni...Orvosnál voltunk,teljes kivizsgálás és mindkettőnknél minden rendben...Azt mondta a doki,hogy ennél ideálisabb körülmények nem is lehetnének...Mégsem sikerül.Pontosak a ciklusaim,most mégis késik...Hétfőn kellett volna megjönnie,de nem jön meg...Csak görcsölget a hasam,már lassan egy hete...Tegnap este csináltam egy tesztet,ami természetesen negatív.Mi lehet a gond?
2011. szept. 3. 12:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
43%
Utolsó előtti vagyok, én is drukkolok neked, hogy baba legyen. Még lehet!!! :)
2011. szept. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató szavakat,nagyon aranyosak vagytok,bár én vmi másra gondolok...Gratulálok Nektek a Babához és ha nálunk is ez van,írok majd!:))
2011. szept. 3. 19:15
 13/21 anonim ***** válasza:
43%
Szia! Én úgy lettem először terhes,hogy az előző menzim kimaradt,17. nap elmentem a dokihoz, csináltam már vagy 3 tesztet én is, doki azt mondta,hogy szerinte nem vagyok terhes.de közben a kimaradt menzi után volt pé-m,ráadásul korai 11. napon, és akkor lettem terhes.Doki elküldött hétfőn vérvételre,eredmény negatív.2 nap múlva vettem egy 10-es érzékenységű tesztet, az már halvány pozitívat mutatott. Szóval minden lehetséges. Szurkolok!
2011. szept. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Jó ezeket olvasni,örülök,hogy írtok és a boldogságotoknak meg pláne!:))Holnap veszek tesztet és holnapután meg is csinálom újra,ha negatív,akkor szerdán doki...Majd meglátjuk...remélem nem borult fel a hormonháztartásom...nem hiányozna....:(
2011. szept. 4. 22:43
 15/21 anonim ***** válasza:
Szia!Hogy vagy?Izgulok és várom a teszt eredményét!
2011. szept. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Háááááát,sajna nem kell teszt,mert ma éjszaka megjött,ráadásul nagyon erősen és iszonyú görcsökkel...:(

Mindenkinek köszönöm,aki írt és szurkolt nekem!:)

2011. szept. 5. 10:06
 17/21 anonim ***** válasza:
Sajnálom!
2011. szept. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Látom lepontoztatok, pedig sajnos igazam volt. Csak nehéz az igazsággal szembenézni.

Sok sikert a továbbiakban, és TÉNYLEG próbálj nem rágörcsölni, mert nem visz előre!

2011. szept. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
17.40-es vagyok, sajnálom :(
2011. szept. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok nagyon!:))Köszönöm!:))

Az utolsónak....én nem pontoztalak le,bár nincs igazad...ha annyira görcsölnék,akkor szerinted 2 év alatt csak most késett volna ennyit?Még nem jártam így és ezidájig nem is volt semmi terhességi tünetem,már ha ez ugyan annak számított...Be kéne látnod,ha annyira görcsölnék,akkor minden hónapom így telne,2 év óta,nem?De mindegy is,biztos nem akarsz rosszat,csak vmiért ez a véleményed,főleg,mert te írtad,hogy így voltál...

2011. szept. 5. 13:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!