Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babakocsi vázon nagy karcot...

Babakocsi vázon nagy karcot hogy lehet eltüntetni? Kaptuk ajándékba és jó nagy karcok vannak a fekete vázon, vmi ötlete vkinek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 08:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Fekete fènyes zománcfestékkel fesd le!

Előbb utóbb nálad is megkarcolódik majd!

2011. febr. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Nigra ***** válasza:
Legegyszerűbb ha spray-el oldod meg. Lefújod és kész :) Tényleg meg fog karcolódni nálad is. Viszont picit csiszold vissza ott ahol a karcok vannak. :)
2011. febr. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Milyen spray-jel? Igen gondolom hogy nálam is meg fog (bár én ritkán használok autót ők pedig gyakorlatilag napi 3-4 szer ki be tették az elég pici autójuk csomitartójába) szóval igazából nem csodálkozom rajta, meghát örülök neki hogy csak így ideadják,hogy használjuk, meg nagyon tetszik is, de erősen látványos ahogy hosszú karcok vannak rajta :(
2011. febr. 15. 08:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Alkoholos filc is megteszi. én csővázas székeket kentem azzal.
2011. febr. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Nigra ***** válasza:
festék spray-re gondolok, amivel graffitiznek a drágáink mindenhol:D Bármelyik festékboltban kapható :) Uram nagy bringás ő is azzal festi ha már ráfér:D
2011. febr. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jaa értem, nagyon köszönöm!! (az én uram is nagy bringás, akkor lehet tőle kellett volna kérdezzek először:)))


alkoholos filcem is van itthon csak azt ha kikenem vmi felületre enyhén lilás fénye lesz és az olyan furi..


Köszi a válaszokat!!

2011. febr. 15. 11:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!