Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet velem? Vkinek ötlete?

Mi lehet velem? Vkinek ötlete?

Figyelt kérdés
Már lassan 2 éve próbálkozunk Babával,de nem akar összejönni...Orvosnál voltunk,teljes kivizsgálás és mindkettőnknél minden rendben...Azt mondta a doki,hogy ennél ideálisabb körülmények nem is lehetnének...Mégsem sikerül.Pontosak a ciklusaim,most mégis késik...Hétfőn kellett volna megjönnie,de nem jön meg...Csak görcsölget a hasam,már lassan egy hete...Tegnap este csináltam egy tesztet,ami természetesen negatív.Mi lehet a gond?
2011. szept. 3. 12:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
61%
Lehet már unalmas ez a mondat, de nem lehet hogy épp az a gond, hogy két éve csak ezzel foglalkozol?
2011. szept. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%
Egyetértek az elsővel... ha egy nő nagyon rágörcsöl, tud terhességi tüneteket produkálni, akár a menzi kimaradását is.
2011. szept. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Tévedtek,nem görcsölök rá,két év alatt sosem volt ilyen,mindíg pontosak voltak a ciklusaim...Orvoshoz azért mentünk,mivel már közel vagyok a 35-höz,hogy tudjam,minden rendben...De vhogy nem akar összejönni.Mindemellett rengeteg dolgom van,dolgozom,főzök,mosok,takarítok...szóval nem csak ezzel foglalkozom.:))
2011. szept. 3. 13:14
 4/21 A kérdező kommentje:
....és most sincs semmilyen terhességi tünetem...
2011. szept. 3. 13:16
 5/21 anonim ***** válasza:
71%

Kedves kérdező, lehet jobb lenne szembenézni a tényekkel, nem pedig egyből kiosztani a válaszadókat! Ha ennyire jól tudod mi van veled, akkor miért kérdezel itt?

Ne gondold, hogy te vagy az egyedüli babaprojektes, aki főz, mos, takarít. Én is azt csináltam, amellett munkahelyem volt, pluszmunkákat is vállaltam, és mégsem jött a baba. Mert igenis, rágörcsöltem. Milliónyi tünetem volt minden hónapban, mert agyilag produkáltam őket. És nem két évet próbálkoztunk, hanem sokkal többet, többszörösét.

Amikor letettem róla, akkor jött. Úgy értem, úgy istenigazából letettem róla. A legrejtettebb gondolatomban is.

2011. szept. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%

Ez a "nincs semmilyen terhességi tüneted" ellentmond a kérdésben leírtakkal, miszerint

"most mégis késik...Hétfőn kellett volna megjönnie,de nem jön meg...Csak görcsölget a hasam,már lassan egy hete"

2011. szept. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Én nem akartam senkit kiosztani,tényleg!!!!:))Csak azt írtam meg,hogy tényleg nem ez tölti ki az életem...Ez teljesen őszinte!!!Soha nem volt semmilyen terhességi tünetem...Most sincs,csak nem jön meg,bár olyan,mintha megjönne.Nem volt még ilyen és csak kiváncsi lennék,hogy ez mitől lehet...nem a rágörcsöléstől,ez biztos.Gondoltam itt hátha volt vkinek hasonló,de ha nem,majd elmegyek dokihoz,úgyis aktuális a rákszűrés....és gratulálok a Babádhoz!:)))...és sajnálom,hogy félreértettél!
2011. szept. 3. 13:32
 8/21 anonim ***** válasza:
43%

Jobb a békesség mindenkinek, lányok! :)

A mensid késhet mert sikerült a baba - kétnaponta duplázódik meg a HCG a szervezetben, s inkább reggeli tesztelés mint esti.

De azért is késhet mert ez a hónap nem lesz szabályos, sok minden befolyásolja a ciklust is, a lelkiállapotod, de még az időjárás is.

Én a helyedben várnék, bár tudom nehéz, de talán hétfőn reggel csinálnék még egy tesztet.

Drukkolok Neked, minden jót!


14 hónapos kislány anyukája

2011. szept. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!:)Én is szeretem a békét,utálok veszekedni...ez csak egy félreértés volt,ez a személytelenség hátránya,hogy bizony félreérthetik az embert...:(

Biztos,hogy nem vagyok terhes,szerintem azt megérezném,mert az életben annyi mindent megérzek,szerintem tudni fogom,ha baba lesz...

Inkább kellemetlen ez a görcsölés...szoktam idegeskedni,mert nagyon lelkis vagyok,de ez a hónap most olyan nyugis volt...

Köszönöm az összes válaszolónak,mert bizti mindenki segíteni akart!:)

2011. szept. 3. 13:54
 10/21 anonim ***** válasza:
72%
Szia!Szerintem meg lehet,hogy terhes vagy azért van ez a görcsölés!Én ugyanígy jártam!Nem jött meg és iszonyatosan görcsölt a hasam!1 hét múlva csináltam egy tesztet,negatív lett!Aztán csak nem hagyott nyugodni a dolog és csak csináltam még egyet 5 nap múlva és az már pozi lett,és most van egy gyönyörű 32 hónapos fiam!Ne add fel!
2011. szept. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!