Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítség! 6 napja pozitív az...

Segítség! 6 napja pozitív az ovulációs tesztem! Mi lehet?

Figyelt kérdés
Most vagyok a ciklusom 18. napján és 6 napja folyamatosan pozi a teszt és a controll vonal erősebb a teszt vonalnál és a hőm pedig 37!Valami baj lehet?
2011. aug. 27. 11:26
 1/9 anonim ***** válasza:
De ebbe a 6 napba 37 fok vagy eddig emelkedett ? ha tudok segitek:)))
2011. aug. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az ovulációs teszt akkor pozitív,ha a tesztvonal ugyanolyan vagy erősebb színű mint a kontrolcsík. Nem írtad el véletlenül?
2011. aug. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
[link] De elírtam bocsánat!A teszt vonal erősebb a controllnál.
2011. aug. 27. 13:50
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem csináltál terhességi tesztet? Lehet terhes vagy.

Nekem is megvolt rendesen a vérésem, görcsöltem is, a baba mégis megmaradt. :))

2011. aug. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: Feltennéd az előző havi görbédet is?
2011. aug. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha sokáig + az ovuteszt utalhat cisztára is,vagy esetleg tényleg terhes vagy. Csinálj egy terhes tesztet.
2011. aug. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég érdekes ez a görbe hátha tényleg terhes vagy , töltsd fel a múlt havi görbéd, és csinálj egy tesztet, és oszd meg velünk, hogy mi az eredmény:)
2011. aug. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem meg ne csinálj,abba a pár napba volt ovud ugyhogymég smmit nem mutatna várj a mensiig.
2011. aug. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

[link]

Itt az előző havi.Csináltam most délután terhes tesztet,de negatív lett (10-es érzékenységű).Sajnos nem vagyok terhes,de lehet reggel kellene megcsinálni,de ha már 6 napja pozi a teszt,akkor már délutániból is ki kéne,hogy mutassa.Köszönöm mindenkinek a válaszát!

2011. aug. 27. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!