Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs teszt mensi előtt 3...

Ovulációs teszt mensi előtt 3 nappal lehet pozitív?

Figyelt kérdés

Tudom hogy akkor pozi ha egyformán erősek a csíkok, de szerintem mensi előtt 3 nappal nem kellene a T zónában semminek se megjelenni, nekem halványan de láthatóan megjelent a csík.

Vagy a ciklus minden napján megjelenik a csík, csak az nem mindegy milyen erősen látszik?


2011. aug. 24. 12:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek is megjelent! Szerintem van,akinek igen, van,akinek nem. Meg lehet,hogy a teszten is múlik!
2011. aug. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Rossmanos Facelle amúgy.

2011. aug. 24. 14:02
 3/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Én poénból csináltam egyet, mensi előtt még jóval. Barátnőm adott az övéből, mert akkor volt az első éles hónapunk a férjemmel és bár tudtuk,hogy a jóstesztelés nem mindenkinél jön be, azért megcsináltuk unalomból. Nekem már akkor olyan erős lett,hogy majd leugrott a csík. Elszaladtunk terhesteszttért, ami szintén pozi lett!

2011. aug. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mi is a babaprojecten dolgozunk, és nekem van egy megérzésem hogy sikerült, de nem tudom.. 28.-ára nem várom, de a terhességi tesztek még nem valószinű hogy kimutatnák ezért próbálkoztam ezzel.. hátha..
2011. aug. 24. 14:11
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is jósteszteltem, napról napra erősödött. A tesztcsík erősebb volt mint a kontroll, sajnos nem lett baba mert következő nap megjött a menstruációm.

Nekem nem jött be...

2011. aug. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen sajnos nem mindenkinek jön be.

Én csak úgy megpróbáltam mert vasárnap még olyan messze van... akkor nem kellene megjönnie :)

2011. aug. 24. 14:23
 7/9 anonim ***** válasza:
sajnos nekem sem jött be. a menstruáció előtt 4 napig nagyon erős volt, mégse volt baba. de kívánom, hogy neked baba legyen a háttérben :)
2011. aug. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A tegnapihoz képest ma határozottan sötétebb a T vonal az ovuteszten..

Remélem azért amire gondolok :)

2011. aug. 25. 11:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Na, baba lett végül kedves Kérdező?
2011. dec. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!