Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet? 4 napja pozitív az...

Mi lehet? 4 napja pozitív az ovulációs tesztem!

Figyelt kérdés
Clostyt szedtem és több petém is megérett,fáj mindkét petefészkem.Most tartok a ciklus 15.napján és már 4 napja pozitív az ovus tesztem.Lehet azért mert több pete van és addig nem lesz negatív,amíg meg nem reped az összes?
2011. aug. 25. 16:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
összehasonlítottad a teszteket és egyforma erősségűek a vonalak?nekem hasonló a szitum 13.napon lett halvány 2 csíkos,14.erős,15legerősebb és 16napon újra egycsíkos.De nem voltak a 3napban egyforma erősségűek.Egyébként előfordulhat,hogy több petéd érik egyszerre,de arra nem tudom az ovu teszt hogyan reagál..minden esetre azért használjátok ki a pároddal az időt:)
2011. aug. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Igen,mind a 4 teszt egyforma erős,sőt a 2.vonal erősebb a kontroll vonalnál!
2011. aug. 25. 17:32
 3/14 anonim ***** válasza:
egy biztos akkor még mindig nem történt meg az ovu.Nincsen tojásfehérje szerű folyásod amiből következtetni tudnál?orvoshoz nem mentél uh.ra?Én voltam a 16.napon és akkor egyértelműen látszódott,hogy megvolt a tüszőrepedés.
2011. aug. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Sajnos a clostytól nincs nyákom.2 napja voltam orvosnál és csak a petéket látta és azt mondta,hogy ovu teszteljek és ha negatív menjek vissza uh-ra és felír duphastont.
2011. aug. 25. 17:55
 5/14 anonim ***** válasza:
nyákom nekem sincsen szülés óta:( hát akkor mint írtam már használjátok ki az időt,előbb utóbb az a teszt is negatív lesz!sok sikert!!
2011. aug. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi!Aranyos vagy!Szeretjük egymást minden nap.
2011. aug. 25. 18:08
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok és a petefészkeim is nagyon fájnak, az éjjel arra ébredtem, hogy iszonyatosan beleszúrt a petefészkembe. [link]
2011. aug. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szia!Örülök,hogy te válaszoltál!Te is szedtél clostyt?Nekem végre 4 nap után negatív lett az ovus tesztem,de tegnap iszonyatosan fájtak a petefészkeim.Reggelre elmúlt és a hőm felment 37,0-re,úgyhogy sikerült megrepedni a tüszőknek.Remélem sikerül most már ebben a hónapban.
2011. aug. 26. 15:53
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem nagyon ment fel a hőm,majd talán holnap. A bal petefészkem még mindig fáj. [link]
2011. aug. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szia!Menni fog az felfelé,csak lehet lassabban.Ne aggódj ezen.Sok szerencsét kívánok és pozitív tesztet!
2011. aug. 27. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!