Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális h 21 éves fejjel...

Normális h 21 éves fejjel egyre többet gondolok, h terhes legyek?

Figyelt kérdés
Már annyira szeretnék kismama lenni,nem értem magamat,ezen jár az agyam mostanában!De sajnos még nem lehet!!
2011. aug. 26. 21:51
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
én már 18 évesen a babára várok:))))))))))))))
2011. aug. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Szia. Én nem voltam még 22 mikor megszületett a lányom, és most még nem vagyok 25 és várom a második csöppséget! Én is már 16 évesen úgy éreztem hogy kell egy bébi, alig bírtam kivárni hogy meglegyenek a körülmények, és vállalhassunk egyet a párommal. Bár hozzáteszem, mi 17 éves korunk óta együtt vagyunk, saját házunk van, saját autónk, szóval a bébi előtt mindent ami a babához kellett megteremtettünk. De így legalább gondtalan és boldog a babázás és a babavárás!
2011. szept. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Szia ez normális dolog mert ha belegondolsz régen az én anyukám is 18 évesen szült engem akkor már lehet neked is lenne vagy kettő.

A mai világban már ez kitolódott de nem számít mindent szabad csak a körülmények feleljenek meg hozzá.

Én 22 vagyok és 1 éve házas azóta próbálkoztunk de csak most jött össze.


8h km

2011. szept. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
gratulálok, mi még nem tartunk ott, hogy vállaljunk egy kisbabát
2011. szept. 1. 16:42
 15/30 anonim ***** válasza:

Teljesen normális :)

Én 20 éves vagyok és most várjuk az első babánkat.

2011. szept. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
teljesen normalis dolog en 22 eves vagyok es most vagyunk a parommal a babaprogramon,remelem sikerul
2011. szept. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Szia!

Megértelek, én is mindig irigykedve néztem a kismamákat már elég fiatalon! 18 éves korom előtt összejöttünk a párommal, együtt is élünk,igaz szülőknél...Nem gyúrtunk rá a baba témára, úgy voltunk vele , ha akar jöjjön! Ma reggel két tesztem is pozitív lett!


Az elején aggódtam,hogy mi lesz? Nincs meg az amit én akartam...férjhez menni az apjához, saját házba szülni,nem anyu nyakára!


Holnap megyünk orvoshoz, még mindig dilemma mi legyen!

Én dolgozok már 1.5 éve!

2011. szept. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Gratulálok!!És most hány éves vagy??Az jo ha van munkád!Én még nekem nem volt munkahelyem,mert egyszerűen nem akarnak sehová
2011. szept. 1. 18:17
 19/30 anonim ***** válasza:
21 múltam! A baba születése után egy hónappal tölteném a 22őt! Párom 28 lesz
2011. szept. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:
Én is naaaaagyon szeretnék már babát, 20 éves vagyok. Mindig is szeretek a parkban, vagy a városba sétálni és közben nézegetni a babákat sétáltató fiatal szülőket... Megható
2011. szept. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!