Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fontos, hogy melyik évszakban...

Fontos, hogy melyik évszakban (esetleg hónapban) születik a babátok? Próbáltok úgy időzíteni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne fontos? A lényeg az,hogy egészséges legyen.Én nyáron szerettem volna nagy pocakos lenni,de nem időzítettem a dolgot.Sikerül ahogy sikerül.Persze minden évszaknak van előnye és hátránya is,de a lényeg,hogy legyen baba.:)
2011. aug. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne fontos?

Igen, én nyáron szerettem volna szülni, és tavasszal..még nem nagy melegben nagypocakos lenni. Így az egy hetes babával már mászkáltunk, nem féltem attól, hogy megfázik. Télen nem mertem volna!

2011. aug. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is az utolsóval értek egyet!!!Én is úgy időzítettem/párommal:)/hogy nyáron, vagy tavasszal szüljek.Volt két b.nőm, az egyik szept végére, a másik szept elejére volt kiírva, végigszenvedték a nyarat, nem beszélve, hogy a melegben jobban dagad a láb, vagyis vizesedik.

Nálunk sikerült is az időzítés, első gyermekem június eleji, most ápr.közepére vagyok kiírva.Szóval van értelme a dolognak, de azért a természet játékát nem lehet megmásítani.Ha decemberben szülsz, akkor is minden okés lesz, és hidd el az sem lesz gond:))

2011. aug. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem 3 év után annyira mindegy lett volna. De így ,hogy március közepére vagyok kiírva én nagyon örülök neki. Mire érrnek a gyümölcsök ,majd már ehet is belöle, mire jön a következő tél, addigra meg már megerősödik. De tényleg mindegy lett volna szerintem.
2011. aug. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves első, nem úgy kell értelmezni a kérdésem, hogy vérre menő küzdelmet folytattok-e azért, hogy a kiszemelt hónapban szülessen a baba. Persze, hogy az egészség a fontos. De azért, szerintem is, mint ahogyan látom mások szerint is, sok a befolyásoló tényező és egyáltalán nem gond, ha az ember tervez kicsit. :)

Mi is szeretnénk,ha tavaszi,nyári babánk lenne, sok szempont alapján, de persze lesz ahogy lesz :)


Utolsónak pedig: Teljesen megértelek!!! És gratulálok a babához!


Köszönöm az eddigi válaszokat.

2011. aug. 25. 21:15
 6/9 anonim ***** válasza:
nem terveztük még a gyerekvállalást,de sikerült...:D májusban szültem,a következőnél már tudatosabban szeretnék hasonlóan időzíteni,"borzasztó" lehet nyári melegben nagy pocakkal...
2011. aug. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem az első babám decemberi, és nem láttam semmi hátrányát a dolognak. Adott volt a helyzet, és azt oldottuk meg. Én inkább az előnyeit láttam egyébként. Második babánk, ha minden jól megy májusi lesz, kíváncsian várom hogy milyen tavasszal szülni :)
2011. aug. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Első baba "magától" jött, augusztus végi lett és nagyon jó volt.

A 2. már időzítve lett nyárra, május végén született.

Most tervezgetjük a 3.-at, már most bevállalnám, de júniusban államvizsgázok. Októbertől próbálkozunk.

2011. aug. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyéni hóbortom volt, hogy júniusi babát szeretnék. :D Természetesen egyetértek az előttem szólókkal, hogy az egészség a legfontosabb, ennek ellenére még azt is reméltem/éreztem, hogy szeptemberben fog megfoganni a Picikénk. Nem tudom, lehet beprogramoztam Magamnak (előtte nagyon sokat gondoltam erre), de végül június elején idén, megszületett a Mi Angyalkánk. Érdekes volt, hogy előtte bárhogy próbálkoztunk augusztusban, nem sikerült. Szeptember lett a mi hónapunk. A kis tesó jó lenne ha decemberi lenne, de ha nem így lesz, akkor sem leszek/leszünk elkeseredve... :))) A legfontosabb, hogy minden rendben legyen Vele/Velünk!
2011. aug. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!