Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tikteket nem idegesit az,...

Tikteket nem idegesit az, hogy mar honapok, vagy akar evek ota probaltok teherbeesni, es masok koruletetek terhessek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 20:49
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
marmint ma osszetalalkoztam az utcan egy kislannyal aki penzt kert kenyerre,es a karjaban tartott egy pici babat,es persze alig birt jarni olyan nagy pocakja volt mert hat terhes is,es amikor ra kerdeztem hogy hany eves azt mondta hogy 14.Hat az eszem megal,hogy mi nok mar evek ota vagy honapok ota probalink teherbeesni es akkor bezzeg a 14 eves kislanyok akiknek meg babazniuk kellene mar a masodik gyermekuket varjak!! komolyan olyan igasagtalanak tartom!!
2011. máj. 2. 20:53
 2/22 anonim ***** válasza:
Nem idegesített, de nagyon rosszul viseltem. Az ismerősök körében rengetegen szültek, vagy estek teherbe akkor, amikor mi kitartóan próbálkoztunk. És fájt, hogy nekünk miért nem sikerül.
2011. máj. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Ehhez kapcsolódik a mi esetünk is:

Két nagyon jó barátnőm van, egyidősek vagyunk.

Már egy ideje a férjemmel próbálkoztunk, mikor egymás után sorra mindkettő barátnőm terhes lett csak pár hónap eltéréssel.

Mikor hármasban voltunk, mindig rosszul éreztem magam, bár ők azért igyekeztek nem kirekeszteni a beszélgetésekből, de hiába, mert nem tudtam hozzászólni a terhesség témaköréhez.

Aztán úgy hozta a sors, hogy kb. 10 hétig voltunk mindhárman terhesek, mert nekünk is sikerült végre. A gyerekeink között így 4 és 7 hónap van csak.


Szóval a válaszom, hogy nem idegesített, de nagyon bántott, hogy sora babát várnak a környezetemben, én meg küzdök már több, mint 2 éve. Aztán végre nekem is megadatott. Ennek már 2 éve.

2011. máj. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Mi három éve próbálkozunk. Azóta 2 gyerkőc született a családban és ebben az évben pedig 4 fog...nem idegesít, de rettenetesen fáj, hogy nekik sikerült, nekem viszont még ennyi év után sem. és úgy néz ki, ez a hónap se a mienk...
2011. máj. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Szia. Engem borzasztóan idegesítenek az olyan esetek, mint amit te is leírtál! Mi másfél éve próbálkoztunk, mire jött a baba. Sajnos a 6 héten elvetéltem, és művi befejezésre kellett mennem. Persze, a nőgyógyásznál az összes "kismama" nagy pocakkal kisebbségi volt, és egyik sem volt 18! Vérlázító!
2011. máj. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
tokletesen meg tudlak erteni!!! habar mi csak egy eve de mar sokszor olyan erzesem van hogy ez a varakozas megorjit!
2011. máj. 2. 21:07
 7/22 A kérdező kommentje:
csak tudnam hogy mi van ezekben a lanyokban vagy nokben hogy igy tudnak teherbeesni?
2011. máj. 2. 21:09
 8/22 anonim ***** válasza:

Nem szenvednek munkahelyi stressztől, hisz sosem dolgoztak! A másik meg, hogy mindenki teherbe tud esni 14-16 évesen, hisz úgy pörögnek a hormonok! Mi megvártuk, amíg nők leszünk, egzisztenciánk lesz, és azalatt öregedtek a petesejtjeink, mások a hormonok, stb.

Idővel nekünk is sikerül, csak nem ugyanaz huszonvalahány évesen teherbeesni, mint 16 éves.

Jó egészséget és mihamarabbi babásodást kívánok neked! :)

2011. máj. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
kosszi!!!
2011. máj. 2. 21:28
 10/22 anonim ***** válasza:

Nekem már van egy 2 éves gyermekem, de már több mint fél éve szeretnénk tesót, de nem sikerül. Körülöttem 5 kismama van, közöttük a legjobb barátnőm, és a sógornőm is. Remélem hamarosan beállok én is ismét a sorba:)

És mindenkinek ezt kívánom:)

2011. máj. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!