Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tikteket nem idegesit az,...

Tikteket nem idegesit az, hogy mar honapok, vagy akar evek ota probaltok teherbeesni, es masok koruletetek terhessek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 20:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Sajnos engem is zavarnak az ilyenek...A másik meg hogy a családi körömben 2 ember is terhes,az egyik úgy hogy egy éves a picije,meg van még egy aki most szült 1 hete...Ha róluk hallok sírhatnékom van,olyankor a párom nem győz vigasztalni...Akik nagyon szeretnének babát,még el is tudnák tartani azoknak mért kell ennyit várni/szenvedni( a vetélésem óta nemrég jött meg először,ezen a héten lesz peteérésem,remélem most összejön a 9 hónap...)..
2011. máj. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Engem is nagyon zavart, hogy az ismerősök közül mindenki megszült vagy terhes lett, annyira, hogy még azon is kiakadtam, hogy Rubint Réka terhes meg a Jóban Rosszban-ban az Orsi :D Aztán végül orvosi segítséggel és inszeminációval sikerült a baba, nagyon örülök neki. Nem tudom miért nem jött természetes módon, mert elvileg minden rendben van velünk.

Ti mióta próbálkoztok? Kivizsgáláson voltatok már?

14+1 km

2011. máj. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Nálam már annyira szörnyű volt a helyzet, hogy amikor egy nem annyira közel álló barátnőm babája 20 hetesen meghalt, hogy is mondjam.... nem voltam szomorú. Tudom, nagyon durva!!! A legjobb barátnőmmel végigcsináltam a terhességet, ott voltam vele a szülésnél és azóta is folyamatosan (másfél éve szült). A környezetünkben nagyjából senki nem tudta, hogy babaprojekten vagyunk (inszem, lombik), nem is baj, mert még nehezebb lett volna ha sajnálnak is. 3 év után lettem terhes, spontán, ma vagyok 19 hetes.
2011. máj. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. A baba még a hasában halt meg, amikor ő 20 hetes terhes volt.
2011. máj. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Engem is nagyon idegesít, hogy körülöttem mindenki terhes és én meg még mindig nem. De tényleg MINDENKI!

És azért is idegesítő, mert tudom, hogy van pém is és ennek ellenére mégsem sikerül!! Akkor mi lenne akkor, ha még problémás is lenne a pém? Ha még ígyse fogan meg a kisbabám?!

Eszem megáll...:(

2011. máj. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Hát sose tudhatjátok, h aki terhes, az hogy lett az.. Nekünk 3 év után lombikkal sikerült a baba pl és hasonló érzéseim voltak, mint nektek. Jó végre a másik oldalon lenni. Nektek is hamarosan sikerül majd.

28h km

2011. máj. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nekem egy másfél éves babám van,és most úgy fest,ismét terhes vagyok.Van egy barátnőm,akik 3 éve próbálkoznak és még mindig nem sikerült nekik.Ő nagyon csúnyán vislekedett velem mikor a lányom született,és mással is,akiről megtudja hogy terhes.Most is amint megláttam a pozitív tesztet,egyből az jutott eszembe,hogyen titkoljam el előle és nem pedig az,hogy de jó,jön a tesó! Szerintem ez nagyon gáz,valakit ennyire "fenyegetni" csak azért,mert nekem sikerül neki meg nem.Még örülni sem tudok neki rendesen.
2011. máj. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Utsó vagyok: természetesen megértem őt,nekem is van olyan része az életemnek,ami nem sikerül úgy,mint másnak,de ettől még terrorizálom őket.
2011. máj. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

zavarni nem zavar, mert nem sajnálom tőlük, főleg, ha családban vagy barátnők terhesek, de fáj...:(

most 2 szomszédom szül 1-2 hónapon belül, és 2 ismerősöm szült meg néhány napja. nekem is van egy 2,5 évesem és nagyon nagy erőt ad, hogy ő már van nekem, a tesó sajnos nagyon nehezen jön, de nem adom fel. :)

sok sikert nekünk!

2011. máj. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Az éremnek is két oldala van!

van egy barátnőm, aki már 4 éve szeretne gyereket, így amikor megtudtam, hogy terhes vagyok hetekig agyaltam, hogyan is mondjam el neki...aztán végülis elmondtam, és kiborult. azt mondta, hogy nem igazság, hogy ő már évek óta akar és már minden barátnőjének van csak neki nincs. Kiborult. Azóta nem nagyon beszélünk és ha találkozunk tudomást sem vesz rólam, nem kérdezi sosem, hogy hogy vagyok. Nekem meg ez esik rosszul...hiszen ez nem verseny és nem én tehetek róla, hogy neki nem jön össze!

A kérdésre is válaszolva: próbálj meg ne arra koncentrálni, hogy mindeki terhes. Tereld el a figyelmed! Figyelj magadra és a párodra, hiszen most csak ti ketten vagytok fontosan, és nem más!

Mielőbbi sikert kívánok!

2011. máj. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!