Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valakinek hormonprobléma...

Ha valakinek hormonprobléma miatt nem jött össze a Baba akkor azt miből lehet észrevenni?

Figyelt kérdés
Milyen jelei vannak pl annak ha valakinek baja van valamelyik hormonjával?10 honapja probálkozunk.Várom a hormoneredményemet.És hogy kezelték?Attol még lehet valaki terhes?Köszi
2009. ápr. 16. 13:55
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
A mensim az utolso 4 honapba 28 napos volt.Elötte 31 32 nap körül.Régen barnáztam,már nem.Pé-t azt érzem,a doki is látta.
2009. ápr. 16. 13:59
 2/14 anonim ***** válasza:
Szia!Várd meg a hormoneredményt!Ha valamelyik nem jó,arra van gyógyszer,amit a nőgyógyász felir.Ha mindent rendben találnak,akkor szedhetsz homeopátiás készitményeket is.De a doki lehet felir valamilyen petesejt serkentő gyógyszert.
2009. ápr. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Oké,köszi.Csak még egy hét van addig hátra éshát nehéz kivárni.Valakinek volt már hormonproblémája?Miből derült ki?(gondolom vérvétel,de utalt valami rá?)És hogy kezelték?Lett Babo utánna?Köszönöm.
2009. ápr. 16. 14:01
 4/14 A kérdező kommentje:
Onnan gondolom hogy hormonproblémám lehet hogy 15 éves korom ota állandoan sok pattanás van az arcbőrömön.Most 27 vagyok és nem hiszem hogy még a pubertás korba lennék.Nem csak mensikor van hanem állandoan.
2009. ápr. 16. 14:07
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia nekem kevés volt a progeszteron, de nem vészesen.

Vérvételből derült ki, különösebb jele nem volt, kicsit rendszertelen volt a ciklus, 28 és 32 nap között.

Nem barnáztam mensi előtt, pedig azt mondják, az ilyenkor tipikus tünet.

Clostit kaptam, a harmadik hónapban jött össze a baba.

Azóta 31 hetes vagyok.

Mivel a Clostitól rendbe jött a progeszteronszint, nem kellett félidőtől sem Utrogestant, se mást használnom.


Bírd ki, amíg meglesz az eredmény, mert ha tényleg ott a gond, utána hamar sikerrel lehet járni.

Minden jót!

2009. ápr. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia ! Pattanásos bor sok mindentol lehet. Májproblémák is állhatnak a háttérben. Nekem is volt vele gond hiába kenytem akármivel tele voltam pattanással elmentem az orvosomhoz mindjárt vérvételt javasolt felírt orvosságot és kitisztult az arcom bororvoshoz nem is kellett aztán mennem.Bororvosnál nem voltál ? Ma már sokféle módszer van a pattanások ellen. Szerintem ha a ciklusod rendszeres 28 napos nem hinném hogy a hormonjaiddal nagy lenne a gond. Valami más ok lehet a háttérben. Mi is már 11 hónapja próbálkozunk bár elég stresszes idoszakom volt pár hónapig de mostmár kezdek turelmetlen lenni. Ha ezuttal is megjon én is orvoshoz fogok fordulni.
2009. ápr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi.Az utolsonak: Én már nem foglalkozok a pattanásokkal csak babát szeretnénk!A bőrgyogyászom azt mondta rá hogy a hormonoktol lehet,na ezért gondoltam.Azt mondod hogy a májtol?És azt hogy lehet kideríteni?
2009. ápr. 16. 14:44
 8/14 A kérdező kommentje:
És mit kaptál az arcodra?Nekem is irtak volna fel olyat amitől helyrejön de az erős fogamzásgátlo hatású.Egy kivizsgálásra télleg elmehetnél,de hazudd azt hogy már 1 éve probálkoztok.Én 10 honapot mondtam a dokinak,elküldött persze hogy majd 1 év után vizsgál,a másiknak meg 1 évet mondtam,ő már vizsgálgat.Habár a 11 honap az már majdnem 1 év ugyhogy sokat nem kell füllentened:)Sok sikert a Babához!
2009. ápr. 16. 14:49
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem hormonszintmérő vérételnél kiderült,hogy a felső határon van a prolaktin értékem ami erősen okozója a meddőségnek és a korai vetélés kockázata is fenn állhat ha mégis sikerülne a baba!Kaptam rá Bromocriptynt és persze én is kaptam clostit!Most meg várom,hogy hatott-e!A várakozás gyilkos dolog én is tudom!!!Nehéz dolog de nem tudjuk tekerni az időt sajna!Ha viszont meg lesznek az eredményeid akkor már nagyot lehet előre lépni a baba projektben mert a hormongondokra van gyógyszer és hatásos is!!!Sok sikert!!!
2009. ápr. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,aranyos vagy megnyugtattál.Szia!
2009. ápr. 16. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!