Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ismét hormonprobléma vagy...

Krisztina24 kérdése:

Ismét hormonprobléma vagy terhesség?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 5 ciklusom teljesen rendben volt, 28-29 napra megjött. Magas volt a prolaktin szintem,de azt rendbehoztuk Bromocriptinnel, utána 3 cikluson keresztül closti+duphastont szedtem. A legutolsó ilyen "gyógyszeres" ciklusom a június-júliusi volt.Ott is teljesen jól,spontán megjött, voltak tünetek (vizes folyás,pattanások,nyűgösség). Tegnapra nem vártam és nem is jött meg...de nincs semmi mensesre utaló tünetem. A mellem feszül folyamatosan,de nem vészes, a hasam néha szokott fájdogálni, de nem mensi szerűen,nem görcsöl. Nem tudom, hogy mi lehet...félek,hogy megint valami baj van, már 2 éve várunk a babára :(
2011. aug. 4. 15:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha tegnapra nem vártad és nem is jött meg, miért nem tesztelsz??? Nekem Gabriel teszt már a nemvárt napján kimutatta. (mondjuk én nem szedtem gyógyszereket, szóval nem tudom, befolyásolnak-e valamit, de hát ugye a teszt HCG-t mutat ki...)
2011. aug. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szia! 2 év után kicsit félve tesztelek....de ez érthető. Nekem is Gabriel van otthon,lehet ha nem jön meg ma sem, holnap reggel ellövöm. Köszi a választ! :)
2011. aug. 4. 15:30
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon DRUKKOLOK!!! És megértem, hogy ebben a helyzetben félve tesztelsz :(


(első válaszoló)

2011. aug. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem is minden oké volt a clostilbegyt alatt is. És az első gyógyszer nélküli hónapom van, és még nem jött meg. Múlt héten kellett volna. Persze tesztet ellőttem már, de persze negatív lett. Fogalmam sincs mi van megint, 28-ára kaptam időpontot magándokihoz. Ja és nekem meg alacsony a progeszteronom.

2011. aug. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a drukkolást,remélem sikerrel járok :)
2011. aug. 4. 21:14
 6/12 anonim ***** válasza:
Na teszteltél?
2011. aug. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem babás vagy, de ha a Gábriel negatív, még ne keseredj el, az az egyik legmegbízhatatlanabb teszt. Vegyél medilab-ot, az általában tuti, nekem is orvos ajánlotta, egyik babómat se mutatta ki más teszt, de a medilab azonnal.

Szurkolok!

2011. aug. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Ez a ma reggeli teszt:

[IMG] [link]


:-)

2011. aug. 8. 06:54
 9/12 A kérdező kommentje:
Bocsi,nem jó a link :(
2011. aug. 8. 06:55
 10/12 A kérdező kommentje:
2011. aug. 8. 06:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!