Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan aki a fogai változá...

Volt olyan aki a fogai változásáról sejtette, hogy terhes lehet? Értem ez alatt pl a fájást.

Figyelt kérdés
Vagy ez mikor észrevehető?
2009. ápr. 15. 09:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem abból sejtettem,de a háromból 2 terhességem alatt végig,és még szülés után is egy darabig fájtak a fogaim.
2009. ápr. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A terhességnek nem természetes velejárója a fogfájás, fogromlás. Főleg még az elején nem. Ha megfelelő mennyiségben eszel kálciumot, vitaminokat semmi baja nem lesz a fogadnak. És persze a fogorvost is illik meglátogatni. A magzat akkor vonja el a kálciumot amikor csontosodik, de addigra te már tudni fogod, hogy terhes vagy- e.
2009. ápr. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!