Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kaptatok levelet a gyed...

Kaptatok levelet a gyed változásáról, felülvizsgálatáról?

Figyelt kérdés
Ez most azt jelenti h emelik a gyedet?
2010. febr. 4. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én csak az adóhoz szükséges papírt kaptam meg, semmi más gyeddel kapcsolatosat nem.
2010. febr. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

KitŐl (milyen szervtől) kaptál levelet?

Én nem kaptam semmit.

2010. febr. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
az adózáshoz a papírt már én is megkaptam korábban.Ma jött az OEP-től ez a levél.
2010. febr. 4. 13:32
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, én kaptam.

Azt jelenti, hogy felülvizsgálják, hogy a továbbiakban mennyi gyed jár neked. Ha eddig a maximumot kaptad, akkor nagy valószínűséggel ezután is azt kapod, csak most már a nagyobb összeget.

Én 2-3 ezerrel kaptam most többet nettóban, mint eddig.

2010. febr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is ma kaptam levelet az oep-től, hogy emelik a gyedemet. Mivel reggel rajta volt a bankszámlán, magamtól -levél nélkül- is rájöttem, hogy emelik. De azért kedves tőlük, hogy írtak :)
2010. febr. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem amit most kaptunk gyedet azért magasabb mert emelték az adójóváírást.Ebben a levében az van h a februárin lesz látható a változás.
2010. febr. 4. 15:11
 7/8 anonim ***** válasza:

15,09 vagyok.

Amit most kaptunk gyedet februárban, az a januári gyed. Azért írják, hogy februártól van a változás.

Eddig 100.100 ft volt a bruttó gyed, mostantól 102900 ft.

Jövő hónapban is ennyit fogunk kapni szerintem.

2010. febr. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem azt írják, hogy a februárin lesz a változás. Olvasd el mégegyszer: " ...a január hónapra járó, új összegben megállapított gyermekgondozási díj első ízben február hónapban kerül folyósításra."
2010. febr. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!