Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már olyan aki missed ab...

Volt már olyan aki missed ab után egyből teherbe esett, azaz nem várta meg a 6 hetet?

Figyelt kérdés

Vetéléssel járt, vagy esetleg egészséges baba lett belőle?

Mesélnétek, köszi:)


2011. aug. 16. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Van,akinek egyből sikerül, de van,aki megint elvetélt! Barátnőmék pl. nem várták ki az időt, és elment az a baba is. Leszúrta a doki,hogy nem poénból mondják,hogy várni kell. Szervezet függő is. Van,aki hamarabb regenerálódik, van,aki később.

És nagyon nem mindegy,hogy hány hetes volt a terhesség!

2011. aug. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem mondta az orvos, hogy az első vérzést várjam meg. 4 héttel a műtét után meg is jött. Utána már dolgoztunk az ügyön és utána már nem jött meg! :) most vagyok 7+5hetes, 1hétig véreztem, mert volt 1 hematómám, de hál isten felszívódott. Szedek Utrogestan kúpot, hogy tutira megmaradjon. Remélem így is lesz! Kívánom neked is. Ne aggódj, persze nehéz, nekem is az, de próbálom a rosszat kizárni, hiszen itt van a hasamban és pulzál a kis szíve!:) Nyugi és szurkolok!

2011. aug. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
6 hetes volt
2011. aug. 16. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!