Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombik vagy inszem? 4-5...

Lombik vagy inszem? 4-5 millió spermiuma van a férjemnek, ennek 40%-a mozog rendesen. A doki ránk bízta a döntést :S

Figyelt kérdés
2009. ápr. 14. 10:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Próbáljatok meg 1 insemet, ha nem sikerül akkor lombik.
2009. ápr. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi! 1 inszemet megpróbáltunk, 8 napja volt, de őszintén szólva nem nagyon bízok benne, h sikerült :S A lombik tutibb módszer, de ennyi hormon, meg macera...!! Nem nagyon tudunk dönteni..
2009. ápr. 14. 10:59
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát pont ezért gondoltam hogy adjatok egy esélyt az insemnek, hogy hátha sikerül brutál hormonok nélkül is. De ha már volt egy akkor nem tudom. De ha jól értelmezem akkor annak még nincs meg az eredménye. Akkor még van esély! Attól függ mennyire vagytok türelmetlenek, ha nagyon, akkor menjetek inkább lombikra, persze ha most nem sikerül. DE LEHET HOGY ÖSSZEJÖN!
2009. ápr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi :) Azért egy icipicit még reménykedek, h ez most sikerült, jövő héten derül ki..
2009. ápr. 14. 11:56
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is így gondolkodtam az inszemről,nem nagyon bíztam benne!És mégis a második sikerült is,most 10,5 hós a fiam.Az inszem "egyszerűbb"mint a lombik.De azt tartsd szem előtt,hogy az első inszem nagyon ritkán sikerül.Én a ti helyetekben megpróbálnám még legalább 1x vagy 2x az inszemet.Sok nőnek sikerült már így teherbe esnie!

Most szeretnénk még egy babát,és ha nem sikerül természetes úton teherbe esnem akkor újra inszemmel fogok próbálkozni!

Sok sikert és kitartást kívánok!

2009. ápr. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nálatok is a spermával volt a gond?
2009. ápr. 14. 14:58
 7/13 anonim ***** válasza:
Nálunk velem volt a gond,hogy a méhnyaknyákom megölte a spermákat!
2009. ápr. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia! Látom régi a kérdésed ezért fordulok hozzád. Próbáltatok valami vitamint? Esetleg segített valami?

Bocsi, hogy ide írok, de páromnál is kb. annyi a normális, mint ami a kérdésedben szerepel. Nekünk 3 m/ml ebből 20% a jó. Egyből lombikra küldtek bennünket.

Jó lenne, ha írnál valami tapasztalatot, hogy ti mit csináltatok...

Előre is köszi!

2010. nov. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azóta is lombikozunk. Azt mondta a doki, h ennyi spermával ez az egyetlen reális esély - persze csodák mindig vannak..
2010. nov. 11. 15:21
 10/13 anonim ***** válasza:
Köszi a választ! Próbáltatok-e valami bogyókat(fer14,Maca,stb)? Őszintén, nem nagyon tudok bízni bennük, hogy annyira javítanának rajta, hogy spontán összejöjjön... Elegem van már az egészből.
2010. nov. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!