Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok! Aki tapasztalt a...

Lombikosok! Aki tapasztalt a témában, segítene?

Figyelt kérdés

8 napja volt az embrió beültetésem, a 4. naptól enyhe mensis hasfájást érzek. Ma reggel volt pici vérzésem, ami szerencsére nyomtalanul elmúlt, viszont a mensis érzés nem szűnik. Kedden megyek vérvételre. A hasfájás és a pici vérzés miatt egyre kevesebb reményt fűzök a sikerhez :(

Vagy lehet így is baba? Amúgy semmi terhes tünetem nincs. Úgy kétségbe vagyok esve!


2011. aug. 13. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:

A pici vérzés akár lehet a beágyazódástól is! Amiatt meg, hogy nincs tüneted, ne aggódj, akár sikerülhetett is! Nekem is csak a mensis érzés és a haspuffadás volt. Tudom, hogy nagyon nehéz most türelmesnek lenni, de próbáld meg! Koncentrálj másra!

31 hetes lombikos km

2011. aug. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem már a beültetés napján is volt vérzésem. Ma már három éves nagy lány lett belőle.
2011. aug. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor van remény
2011. aug. 14. 11:08
 4/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van remény. Én írogatok egy lombikos fórumra, ott többen vannak így ezzel, hogy kismamik, de folyamatosan pecsételnek. Fel a fejjel! Csak pozitívan! :-) Hanyadik beültetés?

Majd írd meg légyszi, hogy mi lett az eredmény!

-Andi-

2011. aug. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajna nem sikerült. A HCG tök nulla, még csak el sem kezdtek beágyazódni :( Amúgy gondoltam, mert a görcseim egyre erősödtek, és már nem csak elvétve vérezgettem, hanem folyamatosan. Amúgy ez az 1. lombik volt.
2011. aug. 16. 11:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne add fel további erőt és sikert a folytatáshoz.
2011. aug. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!