Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátnőm teherbe esett, én...

Barátnőm teherbe esett, én szeretném megtartani a babát, ő nem. Tudok tenni valamit?

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 18:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ő fogja kihordani 9 hónapig, ő fogja nagy fájdalmak közt megszülni, éjjel majd ő ébred fel mindig hozzá, és szoptatja meg, ő van majd vele többet kiskorában is. Több dolga lesz vele, szóval ezt szerintem rá kell hagyni.
2011. aug. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
45%

Fúú, ez kemény. Nem szivesen adnék tanácsot, de el tudnám mondani, hogy én mit érzek, vagy ha én lennék ebben a helyzetben.


Én nem tudnék beletörődni, hogy a gyerekemet egyszerűen csak úgy elvetessék. Biztos bármit megpróbálnék, hogy megtartsuk. Esetleg még azt is mondanám, hogy csak szülje meg, aztán felőllem mehet amerre akar, csak legyen az enyém a baba.


Szerintem nagyon meg lehet egy ilyet bánni. Nincsenek szüleitek, akik esetleg vigyázhatnának a babára? Tudom, hogy nem lennétek még készen rá, de hát ha jön a baba, akkor... Persze ennyi idősen még a suli meg a karrier nagyon fontos, de azért a gyerekemért bármit megtennék.


Én nem adnám fel és bármit bevetnék, csak hogy megmentsem a gyerekemet.


20f

2011. aug. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Védekeztetek, vagy h történt az eset? Mikor történt ez?
2011. aug. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Sokat nem tehetsz, beszélgessetek erről komolyan, vita nélkül. Ilyen ellentétnél viszont könnyen rámehet a kapcsolat. Meg kell értenetek azt hogy a másik miért is akarja/nem akarja. Végülis neked könnyebb, nem neked kell kihordanod, megszülnöd, és tudod jól hogy később lehet még gyereketek, ha ő még nem áll rá készen akkor az egyikőtöknek sem lenne jó és a gyereknek sem. Gondolom se saját lakás se normális munka nincs. Ennyi idősen legalábbis még nem szokott lenni. Ez esetben pedig inkább ne vállaljatok gyereket.
2011. aug. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
védekeztünk... nemrég... egyetemre járunk...
2011. aug. 7. 19:33
 16/21 anonim ***** válasza:

Ez nehéz helyzet!Próbálj beszélni vele.Azért 23 évesen már nem annyira fiatal.

Nekem egyik ismerősöm 19 évesen abortuszra ment most 36 éves és 12 éve szeretne gyereket és nem sikerül már lombikon is voltak.Szóval azért van kockázat!

2011. aug. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nemigazán a Te döntésed ez. Nem te szenvedsz vele....
2011. aug. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
bárcsak a párom gondolkozna igy!! :(
2011. aug. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
HA még egyetemre jártok, akkor meg pláne az ő döntése. Neki kellene otthagynia, nem Neked. Több dolga lenne a babával, mint neked. Ha védekeztetek, akkor logikus, hogy azért, mert nem akartatok gyereket. Vagyis nem kellett, nem vagytok még rá készen.
2011. aug. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Szerintem beszéljétek meg, és az egyetemet is lehet babásan csinálni, jó mondjuk, lehet, hogy nem nappalin, de egy gyerekért megéri, nem? Minden döntésegy életre szól, tehát, ha vmelyikőtök nem teljes szívével és odaadásával akar vmit, akkor a másik meg fog mellette szakadni, vagy úgy érzi túl nagy álldozatot vállalt. A kapcsolatototkon is múlik. Egyáltalán hosszú ideje vagytok-e együtt? Hosszútávúra terveztétek az együttélést, vagy nem? A nagyszülők milyenek? Tudtok-e rájuk számítani? Helyileg eGy városban vagytok-e velük?

Milyenek az anyagi körülméányeitek? Ki tart el titeket, vagy magatokat tartjátok fennt?

2011. aug. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!