Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már több mint egy éve várunk...

Már több mint egy éve várunk a babra! Először menjek egy teljes vizsgálatra vagy a meddőségire?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 14:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is meddőségibe menjetek. Nincs értelme magándokinak hordani a pénzt. Én két évig jártam magándokihoz nem történt semmi, aztán a Kaáli intézetben 3 hónap alatt megoldották a dolgot.
2011. aug. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Voltam ma orvosnál és azt mondta,hogy kóros változás nincsen és be utalt a meddőségire. Augusztus 30ra kaptam idő pontot! Először mit fog meg nézni az orvos?
2011. aug. 2. 13:13
 13/14 sumergo ***** válasza:

Ha úgy sietteti dolgokat, mint ahogy az én dokim a meddőségin, akkor :

-megvizsgál alaposan, kézzel, és UH-val, vesz kenetet, csinál rákszűrést

-(21. napon kellett menni először) vérvételt csináltatott (Nem csak hormonokat, kb. 10 kémcsővel vettek tőlem, és apától is vettek párat!)

- apát is átnézték urológiailag, spermát is néztek (leoltás és minőség)

-minden papírt amim volt átnézte alaposan, ami lényeges volt, azt lemásolta az ottani dossziéba

-javasolta a HSG-t újra, mert régi volt, ehhez írt beutalót is (ez alapján szó nélkül megcsinálták a kórházban)

Ez mind az első találkozás alkalmával történt! Visszarendelt 3. napi vérvételre, és újabb 21. napira is(ezt nem tudom miért nézték 2x). A 21. napira már a friss HSG eredménnyel mentem, és akkor leültünk megbeszélni a dolgokat, és már a következő hónapban nekifutottunk az inszeminációnak. Tehát az a "sok" idő, ami vizsgálatokkal telt, egy hónap volt csak. Míg a magándokihoz évekig jártam feleslegesen.

Bízzunk benne, h te is ilyen szerencsés leszel, hamar lefutnak az alapvizsgálatok, és mielőbb babás leszel!

2011. aug. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Melyik lesz az első vizsgálat amit nézi fog a doki? Mert augusztus 30. kell mennem a meddőségire!
2011. aug. 5. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!