Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már több mint egy éve várunk...

Már több mint egy éve várunk a babra! Először menjek egy teljes vizsgálatra vagy a meddőségire?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 14:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én először "csak" a dokimhoz mennék egy teljes kivizsgálásra!
2011. aug. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem először csak vizsgáltasd ki magad,és ha neked nincs semmi problémád akkor a párod is vizsgáltassa ki magát.
2011. aug. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Így van először "csak" egy általános kivizsgálás! Szerintem kérd meg, hogy a hormonokat nagyon nézzek meg (pláne a pajzsmirigyet)!

2011. aug. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos nincsen magam orvosom. Ezért sztk.-ba kell mennem! De gondolom, hogy nem igazán fognak velem foglalkozni! Ugye? Volt úgy valaki,hogy sztk-ba ment ilyen problémával és nem foglalkoztak vele?
2011. aug. 1. 14:48
 5/14 anonim ***** válasza:
Én terhes tanácsadásra végig sztkba jártam,de nem volt semmi gond.De ha ilyen problémám lenne akkor biztos maszek orvoshoz mennék.Egyébként nekünk is 9hónap után sikerült a baba.Ne keseredj el.
2011. aug. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Gondolom.hogy nem székesfehérváriak vagytok?
2011. aug. 1. 14:59
 7/14 sumergo ***** válasza:

Én évekig jártam jó és alapos magánorvoshoz a problémámmal. Semmi eredmény. A meddőségiben hihetetlen gyorsasággal vizsgálnak mindent egyszerre. A magándoki pedig csak mindig 1 dolgot vizsgál. Így mentek szépen a hónapok. Abszolút a meddőségi központokra szavazok!


26 hetes lombikos

2011. aug. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem
2011. aug. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Grófházy ***** válasza:

én elmentem rákszűrésre,hsg-re,3 napi és 21. hormonprofilra,apuci urológushoz.

a kész leletekkel mentünk a meddőségibe.

egy csomó időt nyertünk.

a leletek kiértékelése után elmondta adoki,hogy mi a véleménye, mi lesz a kezelési sorrend és mit javasol egyáltalán,és a következő hónapban elkezdtük.és most 2- en laknak odabenn a melegben akikre nagyon vigyázok

2011. aug. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Meddőségin csinálnak komplex vizsgálatot, neked és a párodnak is. A Kaáli intézetekben ingyen elvégzik, csak a hormonvizsgálatért kell fizetni pár e Ft-ot.

[link]

Azt jó, ha tudod, hogy fele-fele arányban a nő és a férfi az oka a meddőségnek. Szóval a párod is nézesse meg magát. Aztán ha neki van gondja, írj privátot, sajnos eléggé otthon vagyok a témában. Nekünk is hasonló volt, de sikerült rendbehozni.

2011. aug. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!