Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja hónap végére?...

Ki nem várja hónap végére? Éreztek már valamit?

Figyelt kérdés
Nekem kicsit görcsölget a hasam, igazából nem tudom, minek tudható ez be.30.-án kelle megjönni.Most lenne a beágyazódásos időszak????Annak lehetnek ilyen jelei?
2011. júl. 21. 10:15
1 2 3
 21/27 Ildiko-ka válasza:
Nagyon drukolok nektek!Es irjatok hogy tugyunk veletek orulni az oromotokben.druk hajra udv mindenkinek.
2011. júl. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy nem jött ma meg, a hőm fent van, és görcsölgetek, hasszúrka, ilyesmi van.Első babónál is így volt...Remélem most is +lesz a teszt.Szombaton veszek tesztet, és majd utána tesztelek:)
2011. júl. 28. 21:15
 23/27 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok, nekem sajnos ma reggelre megjött! :( Hát ez van, nem keseredek el, majd kövire össze jön. :)


Kedves kérdező neked nagyon drukkolok, hogy szép két csíkos legyen a teszted! :))))))))))))))))))) Majd írd meg mit mutatott! :))) Drukk ezerrel!

2011. júl. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Megírom mindenképp!
2011. júl. 29. 10:23
 25/27 A kérdező kommentje:
Teszteltem, és kisbabánk lesz, nagyon boldogok vagyunk a párommal:))Nektek is sok sikert, kitartást!
2011. aug. 5. 12:00
 26/27 Ildiko-ka válasza:

Gratulalok!Minden jot kivanok a baba varashoz!Remelem nekunk is hamarosan oszejon.

Udv Ildiko

2011. aug. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :) Kívánom a legjobbakat! :)
2011. aug. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!