Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja hónap végére?...

Ki nem várja hónap végére? Éreztek már valamit?

Figyelt kérdés
Nekem kicsit görcsölget a hasam, igazából nem tudom, minek tudható ez be.30.-án kelle megjönni.Most lenne a beágyazódásos időszak????Annak lehetnek ilyen jelei?
2011. júl. 21. 10:15
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Megoszlanak a vélemények.De hogy vmi lelkesítőt írjak:én határozottam éreztem a beágyazódást.Bár én múlt hó végére nem vártam. Na nem is jött meg... :-)))Volt magas hőm, pecsételő vérzésem és hasszúrkálásom. Ami furcsa volt, az a hányinger. Ez egyébként az első babámnál is volt a beágyazódás körül. Bár szakirodalomban ilyenről nem olvastam.Állítólag nem is lehet.
2011. júl. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ja és az első teszt negatív lett.
2011. júl. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Első hsz vagyok, nekem a mai tesztem negatív lett :( Hétfőre nem várom...
2011. júl. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Remélem kedves utolsó, azért megjelenik majd az a 2.csík is hétfőn:)

Amúgy nekem nincs változás, hasszúrka, és a mellbimbóim fájnak egy picit!

Mindenképpen majd írok, mi lesz!

2011. júl. 23. 21:59
 15/27 anonim ***** válasza:
Hétfőn még nem tesztelek újra inkább, majd ha késik, várok pár napot, és csak utána tesztelek, de sztem meg fog jönni, mert ilyenkor már a másik gyerkőcömmel pozi volt a teszt. Ma vok a 14.-ik dpo-n :(
2011. júl. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Remélem neked pozi lesz a teszted, és a többieknek is! :))))))
2011. júl. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Ildiko-ka válasza:

sziasztok!

Sajnos nekem meg jot eloszor remenyketem hogy nem mert csak barnaztam es keveset de mama mar normails mensinek tuni.sajnos.na de nem csugedunk ujab honap es ujra probalkozunk.de neketek minden jot kivanok!remlem osze jon neket!szoritok

egy szep napot

2011. júl. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem nem jött meg, de tesztet nem merek még csinálni, majd talán 7vége fele. Csak tegnapra nem vártam, még bármi lehet. A szombati ugye nega lett, így én sem nagyon reménykedek. Azért majd megírom, hogy mi lett. Drukk lányok!
2011. júl. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó! Drukkolok neked! :)

Én csak hétvégére nem várom, de nem bírtam, elkezdtem tesztelni. Ma lett egy tesztem, amin volt egy halvány második csík, de nem a "helyén" volt a második csík, úgyhogy nem tudom, mit gondoljak. Én mániákus tesztelő vagyok, képtelen vagyok várni, úgyhogy minden reggel ellövok egy tesztet. :) Hátha lesz valami. :)

Drukkolok mindenkinek! :)

2011. júl. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok!Én holnapra nem várom, mellbimbóim még mindig fájnak, görcsölgetek néha enyhén.Kisfiamnál is ezek voltak a tünetek.Remélem összejött:))
2011. júl. 27. 11:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!