Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja hónap végére?...

Ki nem várja hónap végére? Éreztek már valamit?

Figyelt kérdés
Nekem kicsit görcsölget a hasam, igazából nem tudom, minek tudható ez be.30.-án kelle megjönni.Most lenne a beágyazódásos időszak????Annak lehetnek ilyen jelei?
2011. júl. 21. 10:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Szia! Én 25.-re nem várom. Nekem fáj a derekam, és picit görcsölgetek, de nem vészes. Hőt nem mérek, és nem is ovutesztelek, majd ha nem jön meg, akkor csinálok tesztet. :) Sztem lehet beágyazódás jele a görcsölgetés!
2011. júl. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Hát azért egy picit még korai,hogy a beágyazódást érezd!:))
2011. júl. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Hát 26 naposak a ciklusaim, 2.-án volt mensim, 15.-én peteérés.Azóta eltelt 6 nap.Nem érezhetem akkor a beágyazódást?
2011. júl. 21. 10:24
 4/27 A kérdező kommentje:

Bocs, nem is 30.-án, hanem,28-29-én kell megjönnie....

Már számolni sem tudok...

2011. júl. 21. 10:25
 5/27 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Nekem júni 28-tól volt meg legutóbb, 31-re nem várom. 15-én volt pém a hőm alapján, de a tesztek negatívak voltak... Én is gyenge mensiszerű görcsöket érzek, és hiszem, hogy ez a beágyazódás. :) Az előző terhességemnél is így volt.

A görbém: [link]

Szurkolok mindegyikünknek. :)

2011. júl. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Ildiko-ka válasza:
Hello!En is 25-re nem varom.nekem is volt mar olyan erzesem hogy meg jon meg szurkalo erzesem is volt a melem is faj.homersekletet merek 36.8 es 37.5 kozot mozog alatalaban de eddig nem mertem ugy hogy nincs mihez hasonlitcsam.nagyon szeretnem ha babas lenek.2honapja probalkozunk.etvagyam is van bovem.de fejfajas szedules nincs tegnap eresztem eloszor hogy hanyingerem lene ugy hogy varok meg latjuk mi lesz
2011. júl. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Na csajok, akkor szorítsunk egymásnak! Én kedden fogok, vagy lehet, hogy hétfőn tesztelni. Drukk mindannyiunknak!
2011. júl. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Én 27.-re nem várom, és sajnos nem érzek semmit. Már fél éve próbálkozunk és már nagyon szeretnénk babát. Lehet, hogy már rá is görcsöltem a dologra, viszont nem tudom, hogy lehetne elterelni a gondolatomat az akarásról. Mindenkinek sok sikert és mielőbbi babázást kívánok!!
2011. júl. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Rendben, mindenki majd írja meg, mi történt vele...
2011. júl. 21. 14:33
 10/27 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekünk ez az első próbálkozós hónapunk foggátló szedése után!Júli 4 volt az utolsó mensim első napja! 15-től szurkálást érzek, mást semmit! Nem tudom, hogy ez a gyógyszer abbahagyása miatt van-e, vagy esetleg sikerült a baba! Ha minden igaz aug. 1-re nem várom :) Szorítok mindenkinek!
2011. júl. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!