Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi van azokkal akik a hétvégér...

Mi van azokkal akik a hétvégére nem várják?

Figyelt kérdés
Én 15-17.-re nem várom ma teszteltem egy negát!Veletek mi van tesztelt már valaki? Írjatok mert olyan rossz ez a várakozás!
2011. júl. 14. 08:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szia 20.02!

Még mindig görcsölget a hasam és egyre jobban látszanak az erek a mellemben,elég érdekes.Krémesszerű folyásom is van,ha nem jön meg reggel csinálok egy tesztet. Szorítsál!:)

Majd megírom,hogy mi az eredmény!

2011. júl. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szia elozo!! huuuu, ez eleg babagyanuuus!!!:) irjal am mi lett! De minden kepppen!!!!! Szoriiiiiiitokkk!!!:)
2011. júl. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
első vagyok..hát én sem bírtam ki és nemrég teszteltem egyet:) elég erösen ott a 2. csík mindkét tesztnél:) késöbb felhívom a dokimat,és lehet addig csinálok még egyet..nem hiszem el :) drukkolok mindenkinek!!
2011. júl. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Huh,de szuper,nagy gratula!!!

Nekem 15napja volt ovum a teszt szerint,szóval mára-holnapra nem várom.Semmi tünetem nincs,tegnap óta a megjön érzés sincs.jó ,mert nincs itthon tesztem,így kibírom holnapig.De holnap veszek:)Kérdező,Többiek újabb tünetek,teszt?

2011. júl. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Gratulalok!!!!:-)))))))))
2011. júl. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Szívből gratulálok annak aki pozitívat tesztelt! Kitartás lányok nekünk is sikerül egyszer én holnap reggel tesztelek egyet! A melleim nekem is majd szét robbanak!Remélem mindenkinek sikerül!
2011. júl. 15. 12:04
 17/18 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nekem megjött! Ez a hónap se volt az enyém! Aki pozit tesztelt annak boldog babavárást a többieknek pedig kitartást!Egyszer nekünk is sikerül!
2011. júl. 16. 07:26
 18/18 anonim ***** válasza:
Kitartás.Új hónap,új remény!Nekem még nem jött meg,de reggel egy negatívat teszteltem:(
2011. júl. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!